Велике оновлення бібліотеки «Кіно+» на Vodafone TV

Велике оновлення бібліотеки «Кіно+» на Vodafone TV

Vodafone оновив бібліотеку в пакеті «Кіно +» на Vodafone TV. Тепер в пакеті доступні більше 2000 тисяч одиниць нового контенту від світових студій Sony Pictures, Marvel Studios, Columbia Pictures і Universal Pictures.

В оновленій бібліотеці зібрані такі хіти мейнстрім-кінематографа, як «Людина-Павук: Далеко від дому», «Ми», «Форсаж: Хоббс і Шоу», «Рембо: Остання кров», «Люди в чорному: Інтернешнл», «Таємне життя домашніх тварин 2», «Angry Birds 2 в кіно» і багато інших.

Крім новинок пакет «Кіно +» налічує понад 10 тисяч одиниць контенту, різноманітні кінозали і кращі світові канали FOX, Sony, TV1000, Vip Comedy HD. У пакеті доступні такі функції, як ТВ-пауза і ТБ-запис (7 діб), субтитри і звукові доріжки, батьківський контроль, телепрограма, а також прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій.

Вартість пакету «Кіно +» залишається незмінною – 95 грн на 30 днів. Для підключення пакету необхідно відправити SMS з текстом «1» на номер 30028, повідомлення безкоштовне.

Користувачі Vodafone TV не платять за інтернет-трафік і не витрачають пакетні мегабайти.

Vodafone TV доступний на будь-яких девайсах: мобільних пристроях і планшетах, телевізорах Smart TV (Samsung і LG), домашніх комп’ютерах і ноутбуках через web-версію Vodafone TV.

Один аккаунт Vodafone TV можна використовувати на 3 різних пристроях. Щоб почати користуватися послугою, потрібно завантажити і встановити програму Vodafone TV на смартфон або планшет і підключити потрібний пакет.

Додаток Vodafone TV можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG). Детальніше про Vodafone TV – на сторінці послуги.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 червня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 півріччі 2020 року перевищили 27,3 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Оставить комментарий