Мобільний додаток «Карта туриста» буде працювати з картами будь-яких українських банків і дозволить економити гроші при виборі та оплату подорожей по країні, збирати бали за транзакції і відвідувані місця і платити за нові подорож. Платформою для запуску нового сервісу стануть технології Приватбанку, а взяти участь у загальнонаціональній програмі лояльності туристів зможе кожен житель країни.

“Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям ПриватБанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створюємо комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю онйлайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак. – Завдяки новому виключно онлайн сервісу, впровадження якого не потребує від держави жодної копійки, туристи зможуть за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності «Турист України».

Як повідомив перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів, сьогодні понад 15 мільйонів людей щороку вирушають у захоплюючі подорожі по Україні. Національна туристична програма лояльності «Турист України» буде складатися з мобільного додатку та спрямована на залучення максимальної кількості людей, які здійснюють поїздки по країні з туристичною або діловою метою шляхом придбання будь-яких туристичних послуг (транспортних, розміщення, харчування, екскурсій, розваг і т.д.).

Це партнерська кобрендингова програма лояльності, оператором програми буде Асоціація “Національна туристична організація України”, що створена за ініціативи МЕРТ з ціллю консолідації регіональних туристичних організацій а також бізнесу туристичного сектору. Ключові партнери проекту – ПриватБанк та Платіжна система VISA. Система передбачає підключення інших потенційних партнерів – перевізників (Міжнародні авіалінії України, Укрзалізниця, Автолюкс, Убер), готельних мереж (Premier Hotels, Intercontinental, Рейкарц), мережевих туроператорів і турагентів, страхових компаній, мобільних операторів, мережиї заправок, ресторанов, клубів, музеїв та інші туристичних локацій, перелік партнерів не обмежений.

У майбутньому українська «Карта туриста» буде доступна і іноземним гостям України. Участь у проекті міжнародної платіжної системи Visa дозволить використовувати самі передові технології для миттєвої оплати в Україні товарів і послуг.

«Програма «Турист України» є важливим кроком у напрямку розвитку інфраструктури у регіонах, у тому числі платіжної. Напрям внутрішнього туризму є надзвичайно перспективним для країни в цілому, оскільки саме популярність регіонів серед туристів є запорукою швидких темпів розвитку малого та середнього бізнесу, що в свою чергу має великий потенціал для розвитку національної економіки. Компанія Visa із радістю виступає партнером цього проекту, а також надає сучасні платіжні рішення, аби забезпечити високі темпи розвитку платіжної інфраструктури та сприяти популярності зручних та швидких методів оплати туристичних послуг», – зазначив Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

Турист України (Меморандум_final.pdf)

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply