Мобільний додаток «Карта туриста» буде працювати з картами будь-яких українських банків і дозволить економити гроші при виборі та оплату подорожей по країні, збирати бали за транзакції і відвідувані місця і платити за нові подорож. Платформою для запуску нового сервісу стануть технології Приватбанку, а взяти участь у загальнонаціональній програмі лояльності туристів зможе кожен житель країни.

“Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям ПриватБанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створюємо комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю онйлайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначив голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак. – Завдяки новому виключно онлайн сервісу, впровадження якого не потребує від держави жодної копійки, туристи зможуть за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності «Турист України».

Як повідомив перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів, сьогодні понад 15 мільйонів людей щороку вирушають у захоплюючі подорожі по Україні. Національна туристична програма лояльності «Турист України» буде складатися з мобільного додатку та спрямована на залучення максимальної кількості людей, які здійснюють поїздки по країні з туристичною або діловою метою шляхом придбання будь-яких туристичних послуг (транспортних, розміщення, харчування, екскурсій, розваг і т.д.).

Це партнерська кобрендингова програма лояльності, оператором програми буде Асоціація “Національна туристична організація України”, що створена за ініціативи МЕРТ з ціллю консолідації регіональних туристичних організацій а також бізнесу туристичного сектору. Ключові партнери проекту – ПриватБанк та Платіжна система VISA. Система передбачає підключення інших потенційних партнерів – перевізників (Міжнародні авіалінії України, Укрзалізниця, Автолюкс, Убер), готельних мереж (Premier Hotels, Intercontinental, Рейкарц), мережевих туроператорів і турагентів, страхових компаній, мобільних операторів, мережиї заправок, ресторанов, клубів, музеїв та інші туристичних локацій, перелік партнерів не обмежений.

У майбутньому українська «Карта туриста» буде доступна і іноземним гостям України. Участь у проекті міжнародної платіжної системи Visa дозволить використовувати самі передові технології для миттєвої оплати в Україні товарів і послуг.

«Програма «Турист України» є важливим кроком у напрямку розвитку інфраструктури у регіонах, у тому числі платіжної. Напрям внутрішнього туризму є надзвичайно перспективним для країни в цілому, оскільки саме популярність регіонів серед туристів є запорукою швидких темпів розвитку малого та середнього бізнесу, що в свою чергу має великий потенціал для розвитку національної економіки. Компанія Visa із радістю виступає партнером цього проекту, а також надає сучасні платіжні рішення, аби забезпечити високі темпи розвитку платіжної інфраструктури та сприяти популярності зручних та швидких методів оплати туристичних послуг», – зазначив Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

Турист України (Меморандум_final.pdf)

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply