Завдяки впровадженню ПриватБанком програми підтримки українців, які через війну опинилися за кордоном, з початку квітня українці стали вдвічі більше отримувати грошових переказів з Польщі.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, після запровадження безкоштовних переказів через Приват24 з карток польських та німецьких банків, у квітні клієнти ПриватБанку отримували з Польщі на картки в середньому 250 переказів щодоби, тоді як у березні в середньому до 100 переказів на день.

Нагадаємо, до кінця липня клієнти банку зможуть надсилати безкоштовні перекази на власну картку з карток польських та німецьких банків у Приват24. Також з квітня до середини вересня 2023 українці зможуть отримувати перекази з Польщі через Western Union в ПриватБанку безкоштовно, якщо такі перекази відправляються через веб та мобільні додатки банків Bank Pekao, PKO Bank Polski та Santander Bank.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.