Завдяки впровадженню ПриватБанком програми підтримки українців, які через війну опинилися за кордоном, з початку квітня українці стали вдвічі більше отримувати грошових переказів з Польщі.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, після запровадження безкоштовних переказів через Приват24 з карток польських та німецьких банків, у квітні клієнти ПриватБанку отримували з Польщі на картки в середньому 250 переказів щодоби, тоді як у березні в середньому до 100 переказів на день.

Нагадаємо, до кінця липня клієнти банку зможуть надсилати безкоштовні перекази на власну картку з карток польських та німецьких банків у Приват24. Також з квітня до середини вересня 2023 українці зможуть отримувати перекази з Польщі через Western Union в ПриватБанку безкоштовно, якщо такі перекази відправляються через веб та мобільні додатки банків Bank Pekao, PKO Bank Polski та Santander Bank.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.