Роботодавці в місті Києві повідомили Службу зайнятості про 7038 тис. вакансій. Серед них – з найвищим середнім розміром оплати праці.

25 тис. грн. – пропонується ріелтору, 24,4 тис. грн. – електрослюсарю (з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій), 23,8 тис. грн. – головному механіку, 22,7 тис. грн. – керівникам відділів чи структурних підрозділів, 22 тис. грн. – електромонтеру контактної мережі, 21,8 тис. грн. – виконавчому директору та продюсеру, 21,7 тис. грн. – інженеру-програмісту, 21 тис. грн. – муляру, 20 тис. грн. – газозварнику, випробувачу, слюсару-складальнику двигунів, електромонтажник будівельний, ливарнику металів і сплавів.

Найчастіше у столиці шукають вихователів, інженерів, вчителів, економістів, медсестер, бухгалтерів.

Представників робітничих професій критично не вистачає.

На ринку праці Києва стан дисбалансу між попитом і пропозицією найманого персоналу. Зареєстровані безробітні: законодавці, вищі державні службовці, керівники та професіонали.

На одну вакансію на початку 2021 року по м. Києву, в середньому, претендували троє безробітних. Минулого року в той самий час – 1 безробітний.

Найпопулярніші вакансії: слюсарі-сантехніки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, слюсарі-ремонтники, пекарі, слюсарі з ремонту рухомого складу, кондитери, електрогазозварники, малярі, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, помічники вихователів, кухарі, охоронці тощо. Затребувані також прибиральники, двірники, вантажники, підсобні робітники.

Найбільше кандидатів на 1 вільне робоче місце припадає на сфери інформації і телекомунікації та фінансової і страхової діяльності (по 29 осіб), надання інших видів послуг (16), тимчасового розміщення й організації харчування (7 осіб).

Найменше – у сфері водопостачання.

За професійними групами, найбільше претендентів на одну вакансію – серед законодавців, керівників, менеджерів (29 осіб).

Найменше – серед кваліфікованих робітників та представників найпростіших професій.

За матеріалами Київського міського центру зайнятості

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply