В Івано-Франківську запустили рейтинг «Топ відважних підприємців 2021», за результатами якого будуть визначені найвідважніші підприємці регіону, які не бояться труднощів і розвивають свою справу.

Рейтинг проводить ПриватБанк за підтримки інтернет-видання MC Today та компанії Mastercard. За підсумками читацького голосування та оцінювання журі переможці, які посядуть перші три призових місця,  отримають гранти на навчання від Бізнес-школи КРОК. Про переможця, який посяде перше місце, MC Today напише яскраву історію.

Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить до топ переліку підприємців Франківщини, отримає Гран-прі від Бізнес-школи – навчання за програмою Mini MBA.

Заповнити анкету для участі у проекті можна до 14 грудня включно за посиланням.

Проєкт «Відважні українські підприємці» стартував у 2019 році, щоб підтримати підприємців з усіх регіонів. Перший конкурс провели влітку 2019 року для Дніпра, далі для Харкова, Одеси, Львова, Києва. Загалом у рейтингу прийняло участь 700 підприємців.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply