Кабінет міністрів України розробить концепцію реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі, яка буде стимулювати залучення інвестицій у галузь. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Уряд зараз працює за двома найбільшими напрямками реформ у сфері торгівлі – поліпшення бізнес-клімату, в тому числі податкової реформи і дерегуляцію, і розробці концепції реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі.

Основне наше завдання – спростити умови ведення бізнесу в Україні », – цитує прес-служба відомства торгового представника України Наталію Микольську.

За словами торгпреда, розвиток внутрішньої торгівлі є вкрай важливим, оскільки вона забезпечує 20% ВВП країни і велику кількість робочих місць.

«У цій сфері зайнято надвеликої кількості людей. І від того, як сумлінно і професійно вони будуть працювати, залежить добробут всієї України і щоденне добробут кожного з нас. Тому Мінекономрозвитку щодня відкрито для спілкування з усіма представниками галузі, щоб зробити її привабливою як для внутрішніх, так і для зовнішніх інвесторів », – зазначила вона.

Падіння показника оптового товарообігу в травні в порівнянні з квітнем сповільнилося з 30,4% до 6,3%, падіння промисловості – з 21,7% до 20,7%, а падіння роздрібної торгівлі – з 28,9% до 23,1 %.

Мінекономрозвитку пояснює уповільнення темпів падіння роздрібної та оптової торгівлі в травні стабілізацією валютного ринку та цінової динаміки, а також поступовим відновленням міжгалузевих зв’язків на сході країни.

Джерело: УНИАН

You may also like

Leave a reply