Українці все частіше користуються послугою отримання готівки на касах торгових точок через POS-термінали ПриватБанку. Як повідомив член правління з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, у жовтні при майже незмінному в порівнянні з вереснем загальному обсягу оплат картками, українці отримали готівки на касі на 12% більше – на 1,6 млрд грн. 

“Саме ця послуга в умовах аварійних відключень електрики та повітряних тривог дозволяє мільйонам людей за необхідності отримувати готівку без зайвої небезпеки на пошук банкомату чи банківського відділення,відзначив Євген Заіграєв. 

Загалом у жовтні українці більше платили картками за паливо – обсяги безготівкових оплат на АЗС зросли за місяць на 12,7%, та їжу – на 3,5%. Менше купували у жовтні одягу, взуття та інших промислових товарів – на 5,7%, а також електроніки і побутової техніки на 5%

За останній місяць український бізнес продовжив активно нарощувати мережу безготівкових розрахунків – за останній місяць торговці та підприємці встановили 5,5 тисяч нових терміналів ПриватБанку. 

Нагадаємо, що згідно постанови уряду https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/894-2022-%D0%BF#Text, з 1 січня 2023 року всі торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв).

You may also like

Comments are closed.