ПриватБанк не зупиняє відновлення роботи у звільненому Херсоні – відкрито вже друге відділення – “Херсонське №21”, що по вул. Суворова,34. Клієнти банку можуть скористатися тут послугами каси, банкомата-ресайкла (може як видавати купюри, так і приймати), отримати допомогу спеціалістів з обслуговування клієнтів. Символічно, що саме в цьому приміщенні на початку ХХ ст. розпочалася українізація Херсонщини – було створено товариство “Українська Хата”. 

Також в Херсоні вже працюють банкомат-ресайкл, звичайний банкомат та 2 термінала самообслуговування у відділенні банку на вул. Потьомкіна, 20, та банкомат у холі Херсонської міської клінічної лікарні (вул. Комарова, 20).

“Відновлення роботи після такої тривалої жорстокої окупації – це подвиг не однієї людини, це результат колективної звитяги. Сподіваюся, що вона буде не остання, адже ми ще маємо звільнити не одне місто, попереду Донецьк, Луганськ, Ялта, усі українські міста”, – сказав голова НБУ Андрій Пишний, вручаючи колективу ПриватБанку та його голові Герхарду Бьошу спеціальну відзнаку за оперативне відновлення роботи у Херсоні. 

19 листопада Андрій Пишний відвідав щойно відкрите відділення ПриватБанку та особисто подякував працівникам відділення за самовідданість справі та справжній героїзм. Голова НБУ вручив колективу банку срібний пам’ятний знак «Національний банк України» та подяку Голови Національного банку, підкресливши надзвичайно важливе значення швидкого відновлення банківської мережі на деокупованих територіях, яка забезпечуватиме безперебійний доступ мешканців до власних коштів та фінансових послуг.  

“ПриватБанк був останнім з банків, хто призупинив роботу в місті, надаючи послуги нашим клієнтам, доки була можливість, – відзначив голова правління ПриватБанку Герхард Бьош. – Швидко доправлені генератори і супутникові системи “Starlink”, піднесений настрій та ентузіазм наших співробітників роблять справжні дива. Ми знаємо про неймовірну кількість людей, яким потрібна наша допомога і які чекали нашого повернення, тож відновили роботу настільки швидко, наскільки дозволили безпекові та інфраструктурні обставини”.

ПриватБанк продовжує відновлювати роботу відділень та мережі обслуговування в деокупованому Херсоні. На сьогодні ПриватБанк відновив повноцінну роботу понад 30 відділень у звільнених від окупації містах та селищах України. Детальну інформацію, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, та мапу працюючих банкоматів можна дізнатись за посиланням: https://privatbank.ua/help.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.