Українці можуть долучитися до підтримки благодійної акції «Подаруй світло дітям», яку ініціювала благодійна організація Save Ukraine за підтримки ПриватБанку. Мета проєкту – зібрати кошти на рюкзаки «безпеки та розвитку» для дітей, які стали сиротами внаслідок війни.

Організатори поставили собі за мету зібрати 35 мільйонів гривень, аби щонайменше 5 тисяч дітей-сиріт отримали планшети та рюкзачки. Війна забрала у них найдорожче – батьків, а часто і рідну домівку, школу і друзів.

Підтримати, потурбуватися і дати можливість навчатися – те, як усі українці разом можуть допомогти таким дітям. Саме тому за кошти, зібрані у рамках акції «Подаруй світло дітям», буде придбано планшети із програмами для навчання та розвитку, а також рюкзачки з повербанками, пледами, іграшками та іншими корисними речами.  

Серед дітей-сиріт, заради яких розпочали благодійний збір, є підопічна центрів взаємодопомоги Save Ukraine 4-річна Мілана з Бахмута. Маленька Мілана втратила тата через війну й дивом вижила сама. Втікаючи від обстрілів з донькою на руках, батько був смертельно поранений металевим уламком ворожої ракети. 

На жаль, таких історій втрат в Україні сьогодні надто багато. Проєкт «Подаруй світло дітям» має на меті зменшити стрес маленьких українців від пережитих втрат і подарувати їм надію на світле майбутнє.

Долучитися до благодійного збору коштів можна через кнопку «Добро» у додатку «Приват24», на сайті blago.privatbank.ua (https://blago.privatbank.ua/view/362) а також в терміналах самообслуговування, банкоматах, і в касах відділень банку. Акцію вже підтримали і українські зірки: Тарас Тополя, Олександр Педан, MamaRika, Тимур Мирошниченко, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, KOLA, та Гурт TVORCHI.

Дати заявку на допомогу можна заповнивши форму

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Comments are closed.