Українці можуть долучитися до підтримки благодійної акції «Подаруй світло дітям», яку ініціювала благодійна організація Save Ukraine за підтримки ПриватБанку. Мета проєкту – зібрати кошти на рюкзаки «безпеки та розвитку» для дітей, які стали сиротами внаслідок війни.

Організатори поставили собі за мету зібрати 35 мільйонів гривень, аби щонайменше 5 тисяч дітей-сиріт отримали планшети та рюкзачки. Війна забрала у них найдорожче – батьків, а часто і рідну домівку, школу і друзів.

Підтримати, потурбуватися і дати можливість навчатися – те, як усі українці разом можуть допомогти таким дітям. Саме тому за кошти, зібрані у рамках акції «Подаруй світло дітям», буде придбано планшети із програмами для навчання та розвитку, а також рюкзачки з повербанками, пледами, іграшками та іншими корисними речами.  

Серед дітей-сиріт, заради яких розпочали благодійний збір, є підопічна центрів взаємодопомоги Save Ukraine 4-річна Мілана з Бахмута. Маленька Мілана втратила тата через війну й дивом вижила сама. Втікаючи від обстрілів з донькою на руках, батько був смертельно поранений металевим уламком ворожої ракети. 

На жаль, таких історій втрат в Україні сьогодні надто багато. Проєкт «Подаруй світло дітям» має на меті зменшити стрес маленьких українців від пережитих втрат і подарувати їм надію на світле майбутнє.

Долучитися до благодійного збору коштів можна через кнопку «Добро» у додатку «Приват24», на сайті blago.privatbank.ua (https://blago.privatbank.ua/view/362) а також в терміналах самообслуговування, банкоматах, і в касах відділень банку. Акцію вже підтримали і українські зірки: Тарас Тополя, Олександр Педан, MamaRika, Тимур Мирошниченко, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, KOLA, та Гурт TVORCHI.

Дати заявку на допомогу можна заповнивши форму

You may also like

Comments are closed.