Українське представництво міжнародного телеком-оператора RETN оголосило про запуск нового DWDM-маршруту Луцьк – Монастирище, завдяки якому компанія може забезпечити додатковий шлях для інтернет-трафіку з півдня України в обхід Києва та створити пряму лінію зв’язку Одеса – Вінниця – Тернопіль – Луцьк – Варшава.

Новий маршрут стане четвертим транскордонним переходом між українською та світовою телекомунікаційною мережею, побудованим RETN для забезпечення стійкості та розгалуженості ліній зв’язку між Україною та світом. Коли в лютому 2022 року почалася повномасштабна війна, саме вклад компанії RETN у диверсифікацію дизайну своєї мережі відіграв важливу роль у збереженні зв’язку, і відтак вирішальну роль в збереженні життєздатності українського інтернету під час війни. Нова оптична лінія зв’язку Луцьк-Монастирище створила додатковий маршрут передачі даних телекомунікаційної мережі, особливо корисний цей резерв для Півдня країни.

“Наразі вкрай важливо продовжувати інвестувати в телекомунікаційну галузь, адже ми вбачаємо наш обов’язок в забезпеченні роботи інтернету в Україні. У перші тижні війни ми збільшили пропускну спроможність на маршруті Одеса – Кишинів – Бухарест – Будапешт, а тепер за допомогою ще одного нового маршруту передачі даних Одеса – Варшава компанія RETN забезпечила додаткову міжнародну зв‘язність для мешканців Одеської та Миколаївської областей,” – коментує Олена Луценко, директорка RETN в Україні.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Про RETN

RETN є незалежним євразійським постачальником послуг IP-транзиту та корпоративного зв’язку з унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Відмінними рисами мережі RETN є власна міжнародна оптоволоконна мережа довжиною 120 447 км із близько 850 точками присутності, що працює на обладнанні провідних виробників, таких як Infinera, Juniper і Ciena.

Унікальне технічне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудовано на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну і Східну Європу до кордону з Китаєм і далі в Південно-Східну Азію. RETN пропонує широкий спектр послуг підключення, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, пропускна здатність, послуги пірінгу з основними IXP, колокація та хмарне підключення.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з оперативними термінами виконання, найкращим часом безвідмовної роботи в галузі та кількома рівнями резервування для своїх 1500 клієнтів.

You may also like

Comments are closed.