7 вересня “Агенція регіонального розвитку Київської області” та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю. Метою спільного проєкту є забезпечення надання банківських послуг у кожному містечку Київщини та банківська підтримка розвитку бізнесу регіону.

“Сьогодні Київщина, як і інші регіони країни, що постраждали через війну, переживає процес відновлення, – говорить директор Північного МРУ ПриватБанку Богдан Дубенський. – Наша співпраця з АРР КО покликана забезпечити легкий доступ до банківських послуг кожному мешканцю Київщини, де фізично немає традиційних відділень банку. Разом відбудуємо та переможемо!”

Нещодавно ПриватБанк та Агенція регіонального розвитку Київської області запустили пілотний проєкт виїзних відділень банку у всіх куточках Київщини, а підписаний меморандум лише затвердив цю співпрацю. Фахівці банку працюватимуть у приміщеннях місцевих центрів надання адміністративних послуг, а у виїзного спеціаліста зможуть отримати консультацію та оформити необхідну послугу не лише фізичні особи, а й підприємці краю.

“Підприємництво – це головна складова зростаючої економічної стабільності Київщини. В час, коли місцеві підприємці відновлюють свій зруйнований після російської окупації бізнес або наважуються відкривати нову справу, ми маємо їх підтримувати та надавати всі необхідні інструменти для розвитку, розповідає директор Агенції регіонального розвитку Київської області Олександр Ваховський.Зараз саме малий та середній бізнес може і має бути найдинамічнішим у створенні нових робочих місць. Якщо підприємець може отримати будь-яку допомогу – чи то фінансову, чи то у вигляді додаткової експертизи або консультації – на відстані витягнутої руки, це наближає його до успіху та прибутку, а Київщину – до нових бюджетних надходжень, податків та працевлаштованих громадян”.

Наразі вже запрацювали перші виїзні відділення у ЦНАПі Білогородської сільської ради та у центрі надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради. Найближчим часом планується старт роботи відділень аналогічного формату ще у 27 населених пунктах Київщини.

You may also like

Comments are closed.