Український виробник ІТ-сервісу для управління робочими командами Worksection фіксує збільшення у 4 рази запитів на свій сервіс протягом останніх тижнів. Цьому сприяє відмова українського бізнесу від російського програмного забезпечення, зокрема зупинка роботи сервісу Bitrix24 з 1 червня поточного року.

«Відмова від російського софту – очевидне рішення в умовах війни і це своєю чергою сприятиме зростанню й покращенню українських розробок у сфері сервісів для командної роботи.  Робимо все залежне від себе, аби пришвидшити перехід бізнесу на українські сервіси, зокрема розробили зручну міграцію, що дозволяє компанії швидко переїхати і перенести всі дані», – розповів Чингиз Баринов, співзасновник Worksection.

Найчастіше за послугами звертаються бізнеси, пов’язані з наданням послуг, виробництвом товарів, будівництвом й архітектурними замовленнями; платформа особливо затребувана у проєктах, що вимагають чіткого, але гнучкого планування командної роботи – маркетинг, юриспруденція, консалтинг тощо.

За словами представника сервісу, наразі український ринок софту з управління проєктами та традиційних CRM-систем очікує на тектонічні зрушення. Частина клієнтів, що спеціалізуються винятково на продажах, розподілиться між гравцями, які запропонують якомога швидше перенесення даних клієнтів. Ті ж, кому для роботи потрібні сервіси з проєктного менеджменту, обиратимуть між іноземними та українськими аналогами.

Worksectionукраїнський сервіс для командної роботи. Worksection – український сервіс для командної роботи. Створений українськими розробниками 2008 року з ідеологією доступності для фахівців будь-якого профілю і рівня, сервіс пропонує всі необхідні функції для організації підтримки та моніторингу роботи команд будь-якої організації у зрозумілому й простому інтерфейсі.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.