RETN, провідний міжнародний провайдер мережевих послуг, запустив новий оптоволоконний маршрут, що з’єднує Берлін, Познань і Варшаву. Оптоволоконна лінія протяжністю 780 км є значним доповненням до мережі компанії в Центральній та Східній Європі та забезпечує додатковий унікальний маршрут зі значно збільшеною пропускною здатністю між Німеччиною та Польщею. Поточні маршрути між цими країнами є одними з найбільш завантажених маршрутів RETN, що з’єднують ядро її мереж у Західній та Східній Європі.

Нова лінія використовує темне волокно (dark fibre), прокладене вздовж газової та нафтової інфраструктури, що дає додаткову безпеку, захист і майже ідеальну доступність на більшості ділянок. Така конфігурація дозволяє зменшити затримки між Берліном та іншими частинами Північної Німеччини й Варшавою. Крім того, додаткове оптоволокно надає клієнтам в Познані можливість поєднувати наявні та нові маршрути для оптимального різноманіття мережі.

“Наша мережа – це центральна магістраль трафіку між Європою та Азією. Запуск таких маршрутів для її розвитку є важливою віхою для RETN та наших клієнтів. Ми впевнені, що нова оптоволоконна лінія принципово поліпшить якість підключення завдяки подвоєнню пропускної здатності для майбутнього розширення, додаткового резервування та зменшенню кругової затримки”, – коментуєТоні О’Салліван, CEO RETN.

Оскільки вся європейська DWDM-мережа базується на лінійній системі нового покоління FlexILS Infinera Line System, новий маршрут теж був реалізований з використанням цієї технології, що забезпечує високоякісне та рекордно швидке надання послуг.

Проєкт добре вписується в стратегію RETN щодо збільшення щільності волокон на великі відстані в ядрі європейської мережі. Компанія продовжує розширювати свою мережу, щоб задовольнити чимраз більші потреби бізнесу, і новий волоконно-оптичний маршрут є яскравим свідченням того.

Про RETN

RETN є незалежним євразійським постачальником послуг IP-транзиту та корпоративного зв’язку з унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Відмінними рисами мережі RETN є власна міжнародна оптоволоконна мережа довжиною 132 000 км із близько 865+ точками присутності, що працює на обладнанні провідних виробників, таких як Infinera, Juniper і Ciena.

Унікальне технічне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудовано на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну і Східну Європу до кордону з Китаєм і далі в Південно-Східну Азію. RETN пропонує широкий спектр послуг підключення, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, пропускна здатність, послуги пірінгу з основними IXP, колокація та хмарне підключення.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з оперативними термінами виконання, найкращим часом безвідмовної роботи в галузі та кількома рівнями резервування для своїх 1700 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.