Українські підприємці, які взяли участь в акції та  активно приймали  оплату за товари та послуги банківськими картками через торгові термінали ПриватБанку та додаток “Термінал” протягом місяця, отримали від банку та компанії Mastercard генератори та павербанки для забезпечення безперебійної роботи. 

“Майже 9 тисяч підприємців зареєструвалися для участі в акції. Переможці обиралися рандомно щотижня, розіграші ми проводили разом з компанією Mastercard”- каже Сергій Макаренко, керівник напрямку  торгового еквайрингу ПриватБанку.  

Тож власниками 8 нових генераторів стали роздрібні торговельні точки з Вінницької, Донецької, Хмельницької, Харківської, Львівської, Одеської та Київської областей. А 80 павербанків поїхали до підприємців майже з усіх регіонів України, включаючи Луганську та Донецьку області. 

В рамках проєкту підтримки українського кешлесу, який проводив ПриватБанк спільно з Mastercard з 20 січня до 20 лютого, отримати генератор чи павербанк мали можливість всі бізнес клієнти  ПриватБанку, які користуються послугою еквайрингу.  Для цього треба було отримати протягом дії проєкту щонайменше 50 тисяч гривень з карток Mastercard через POS-термінал або додаток «Термінал». Щотижня ПриватБанк серед всіх учасників розігрував 2 генератора та 20 павербанків.

You may also like

Comments are closed.