Українці вважають найбільш клієнтоорієнтованим банком в Україні ПриватБанк. Про це свідчать підсумки опитування “Рейтинг банків України: найбільш клієнтоорієнтований”, яке провела рейтингова платформа “Ratings.comments.ua” з 8 по 22 грудня 2020 року.

Лідером голосування серед 20 українських банків з відривом у 28,8% став ПриватБанк, який вибрали 41.04% респондентів. Банк з 28-річною історією має розгалужену мережу відділень, складає майже четверту частину всієї банківської системи країни і обслуговує третину вкладів населення України.

Друге і третє місця розділили з результатом в 12.24% Monobank (інтернет-банк, створений в 2017 році) та  “Райффайзен Банк Аваль” (найбільший український банк із іноземним капіталом, заснований в 1992 році).

У топ-5 рейтингу найбільш клієнтоорієнтованих банків України також потрапили “Ощадбанк”  (9.07%) і ПУМБ (5.67%). Менше 5% голосів отримали “Укрсиббанк”, “Укргазбанк”, “Альфа-Банк”, “ОТП Банк”, “Креді Агріколь” і “Укрексімбанк”.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

SWEET.TV став офіційним партнером Національного олімпійського комітету України

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV став офіційним партнером Національного олімпійського комітету України (НОК). Всі абоненти сервісу отримали можливість підтримати ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *