Найбільший український хмарний оператор UCLOUD отримав атестат який засвідчує, що хмарний оператор забезпечує захист інформації відповідно до вимог КСЗІ (Комплексна система захисту інформації). Це стосується усіх локацій у чотирьох дата-центрах, де розміщене обладнання компанії, а саме у Польщі та Україні. Отримання сертифіката є підтвердженням того, що збереження клієнтських даних відповідає вимогам законодавства та українським галузевим стандартам, що пов’язані із захистом інформації. Також КСЗІ дозволяє компанії співпрацювати з деякими сферами, що зберігають конфіденційні дані користувачів, наприклад, з державним сектором.

“Це — перший випадок на ринку українських хмарних операторів отримання атестата КСЗІ на хмари, що розміщені за кордоном. Безпека, надійність та конфіденційність даних — те, на чому завжди ґрунтувалася робота компанії UCLOUD. Наші користувачі й раніше довіряли нам інформацію з високим рівнем конфіденційності й були впевненими, що вона надійно захищена. Тепер цьому є ще й підтвердження з боку держави у вигляді сертифіката КСЗІ”, — каже Борис Борисов, заступник директора Ucloud.

У компанії також є міжнародні сертифікати ISO 27001, 27701, 9001, які поширюються і на польський сегмент компанії. Вони підтверджують, що у зловмисників фактично відсутні шанси отримати доступ до інформації, яка зберігається на серверах.

Крім того, у 2024 році UCLOUD збільшили пропускну здатність каналів на маршруті Київ-Львів до 200G та Київ-Франкфурт до 100G. Раніше цей показник був 100G та 10G відповідно. Відтепер з’єднання “Київ-Варшава-Франкфурт” має з’єднання у 100+G на усіх сполученнях. Це дає ще більше можливостей для резервування інформації та її відновлення.

Нововведення дозволяють збільшити обсяг передачі даних між клієнтами та дата-центрами в Європі. Дотримуючись правила бекапування “3-2-2-1-0”, компанії зможуть відновлювати резервні копії, що зберігаються у Франкфурті, без втрати швидкості. Раніше затримка на відрізку “Франкфурт – Варшава” сягала 14 мілісекунд, наразі вона складає 7,5.

Збільшення пропускної здатності запустили у партнерстві з двома телекомунікаційними компаніями ВОЛЗ та FIBERAX. Завдяки цьому проєкту UCLOUD отримав георознесені канали передачі даних L2 з Києва до Варшави та далі в Європу.

“Що це означає на практиці для наших клієнтів? Тепер вони зможуть передавати дані швидше та у більших обсягах. Неважливо, до якого хмарного сховища буде йти запит, у цей момент швидкість передачі буде стабільною на всіх відрізках. Тобто ми наразі не тільки максимально убезпечуємо інформацію, зберігаючи її на резервних хмарах у Варшаві та Франкфурті, але й забезпечуємо швидку та безперебійну роботу сервісів”, – каже Борис Борисов, заступник директора Ucloud.

Довідка:

Компанія UCLOUD — це один із лідерів ринку хмарних рішень, що пропонує клієнтам IaaS (інфраструктуру як сервіс) для вирішення завдань будь-якої складності й масштабу: від підключення віртуальних сервісів до розгортання власної IT-інфраструктури. Компанія має майже 15 років досвіду ефективної роботи на ринку хмарних ЦОД.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк планує до кінця року продати через СЕТАМ права вимоги за портфелем карткових кредитів на 4,8 мільярда гривень

В рамках затвердженої Урядом та НБУ політики скорочення проблемної заборгованості державних банків, ПриватБанк планує до ...

Comments are closed.