У вересні обсяги оплат покупок картками через безготівкову мережу ПриватБанку збільшилися у порівнянні з серпнем на 4% (до 53,1 млрд грн). Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого і середнього бізнесу Євген Заіграєв, українці у вересні більше витрачали, але меньше купували – кількість оплачених картками покупок за місяць зменшилася на 2,5%. Середня вартість покупки у вересні збільшилася в порівнянні з серпнем з 245 грн до 261 грн.

У вересні українці помітно збільшили витрати на електроніку і побутову техніку – на 14,6%, одяг, взуття та промислові товари (+14,5%) та ліки (+13,4%). Витрати на пальне за місяць зросли на 9,4%, а на продукти харчування – лише на 2,7%, втім витрати на продукти у вересні вартували майже 45% загальних витрат українців.

За словами Заіграєва, у вересні українській бізнес активно переходив на безготівку – кількість підключених ПриватБанком нових POS-терміналів зросла майже на 6 тисяч. Значними темпами (+1500 тис) зростає кількість підключень підприємців до сервісу Термінал, який дозволяє приймати безконтактні оплати за допомогою звичайного смартфону.

You may also like

Comments are closed.