ПриватБанк запустив нову програму сприяння зовнішньоекономічної діяльності українського бізнесу “Відкриємо ваш бізнес світу”, яка діятиме з жовтня до кінця 2022 року. Як повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв, в рамках програми клієнти, які відкриють чи активують валютний рахунок у ПриватБанку, півроку здійснюватимуть валютно-обмінні операції без комісії у тарифному пакеті «Бізнес Комфорт». Разом з курсовою маржею, яка в умовах воєнного стану регулюються НБУ та є практично однаковою в усіх банках, це фактично відсутність витрат на здійснення зовнішньоекономічної діяльності, підкреслив Євген Заіграєв.


Програма відкрита для всіх корпоративних клієнтів, які не мають відкритого валютного рахунку в ПриватБанку або мають такий, за яким не було жодної операції впродовж 92 днів. Для участі у програмі юридичним особам треба лише зареєструватися на сайті банку https://newpromos.privatbank.ua/vidkryvayemo_vash_biznes_svitu, відкрити або активувати рахунок в іноземній валюті й підключити тарифний пакет «Бізнес Комфорт». Пільгови умови валютно обмінних операцій для учасників програми діятимуть протягом шести місяців з дати реєстрації.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.