Станом на 1 квітня 2021 року на обліку у столичній службі зайнятості перебувало майже 19 тисяч осіб. Понад 16 тисяч з них отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої складав 5,3 тисячі грн. Загалом, послугами столичної служби зайнятості у першому кварталі 2021 року скористались понад 40 тис. громадян.

На початку квітня у базі КМЦЗ налічувалось майже 10 тисяч вакансій, інформацію про які подали понад чотири тисячі роботодавців. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становить 9,6 тисячі грн. При цьому, на одну вакансію у м. Києві претендують 2 особи. Водночас, найбільш затребуваними у роботодавців м. Києва є працівники сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (17 відсотків), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (14,5%), освіти (13%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (11,5%), оптової та роздрібної торгівлі і послуг з ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (10,6%).

З початку року 3,4 тисячі безробітних було забезпечено роботою. За відсутності підходящої роботи безробітним пропонують пройти професійне навчання або започаткувати власний бізнес. Профнавчання за направленням столичної служби зайнятості у першому кварталі 2021 року проходили 149 громадян. Восьми особам одноразово виплачено допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

На обліку в Київському міському центрі зайнятості перебували 6 тисяч осіб з числа соціально незахищених категорій населення, зокрема, понад 1,3 тисячі людей з інвалідністю. З них 324 особи були працевлаштовані за направленнями служби зайнятості (67 людей з інвалідністю).

У першому кварталі 2021 року мешканцям столиці було надано 20,5 тисячі профорієнтаційних послуг, з яких 18,6 тисячі – безробітним. Кар’єрний радник разом з безробітним (у період карантину – дистанційно) складають індивідуальний план працевлаштування. На вебінарах громадян навчають, як правильно писати резюме та готуватися до співбесіди з роботодавцем, знайомлять з джерелами пошуку вакансій та ситуацією на ринку праці. А участь у мініярмарках вакансій та презентаціях роботодавців дає змогу ближче ознайомитися з умовами праці та вимогами, які керівники підприємств ставлять до претендентів.

«КМЦЗ докладає максимум зусиль, щоб допомогти безробітним знайти роботу, а роботодавцям отримати кваліфікованих працівників», – зауважив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply