У квітні lifecell нараховує кешбек за поповнення рахунку

У квітні lifecell нараховує кешбек за поповнення рахунку

lifecell запускає акцію, в рамках якої за поповнення рахунку від 150 грн одним платежем буде нараховуватися 20% кешбеку на бонусний рахунок абонента.

lifecell заохочує своїх абонентів поповнювати рахунок через сайт https://oplata.lifecell.ua/ або застосунок «My lifecell» та отримувати додаткові бонуси. Саме з цією метою оператор анонсував акцію «Кешбек за поповнення», яка діє з 2 по 30 квітня.

Згідно з умовами акції, абоненту треба поповнити рахунок одним платежем від 150 грн через сайт або за допомогою застосунка «My lifecell». Після чого на бонусний рахунок абонента буде автоматично нараховано 20% від суми поповнення у вигляді бонусів. За одне поповнення можна отримати максимум 100 бонусів кешбеку. Узяти участь в акції можна двічі за період її дії з 02.04 до 30.04.2020 включно. Ознайомитися з детальними умовами акції можна за посиланням.

Бонуси дійсні протягом 30 днів після нарахування. Їх можна використати для:

  • отримання пакету послуг згідно з умовами свого тарифного плану;
  • здійснення дзвінків у мережі lifecell, а також на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку по Україні;
  • відправки SMS та MMS;
  • використання мобільного Інтернету;
  • здійснення переходу (міграції) на інший тарифний план та ін.

Детальніше про використання бонусів дивіться за посиланням.

lifecell — український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,4 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).
www.lifecell.ua

Оставить комментарий