Перший паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі  ID-картки, видали у документ-сервісі «ГОТОВО!». Власником паспорта нового зразка став шістнадцятирічний киянин Данило.

«Це для мене визначна подія у житті, тепер я маю паспорт – перший серйозний документ, який свідчить про те, що я вже подорослішав. ID-картку я оформив у документ-сервісі «ГОТОВО!» –  подав свої дані за 30 хвилин, а вже через 14 робочих днів забрав готову картку. Було дуже зручно. Гріє душу думка про те, що тепер я завжди буду мати при собі паспорт, як дорослий громадянин України, ще й у форматі ID-картки!», – зазначає Данило.

Приймати документи для оформлення паспортів громадянина України у формі ID-картки у документ-сервісі «ГОТОВО!» почали з січня 2017 року. Оформлення такого документу вперше, тут можливе для жителів Печерського району міста Києва, а якщо необхідно здійснити обмін вже існуючої ID-картки, наприклад, через її втрату, викрадення або зміну даних, це можна зробити незалежно від місця реєстрації заявника.

«Новий, 2017 рік, приніс для нас нові можливості. Тепер ми можемо здійснювати оформлення ID-картки у документ-сервісі «ГОТОВО!». Для того, щоб оформити її взамін паспорта старого зразку, тобто у формі книжечки, необхідно, перш за все, бути зареєстрованим у Печерському районі та мати певні підстави. Наприклад, досягти чотирнадцятирічного віку або при зміні даних у вашому старому паспорті – у разі заміжжя, при вклейці фотографії або якщо ваш старий паспорт більше не придатний до використання. Якщо у вас вже була ID-картка, але треба її обміняти, ви також можете звернутися до нашого центру. У цьому випадку місце реєстрації заявника не має значення», – коментує нововведення керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!», Анна Кузнєцова.

Багато питань у заявників викликає неможливість оформлення ID-картки у разі відсутності реєстрації громадянина у Печерському районі столиці. Таке обмеження встановлене на законодавчому рівні – оформлення або обмін паспорта має здійснюватися виключно за зареєстрованим місцем проживання, що визначено пунктом 20 постанови Кабінету Міністрів України № 302 від 25.03.2015 року.

ID-картка – це документ у формі пластикової картки, який посвідчує особу громадянина України. Вона містить безконтактний електронний носій, на якому записана інформація про біометричні дані власника документа. Новий документ найбільш захищений від підробок і виключає можливість користування іншою людиною. З часом ID-картка замінить паспорт громадянина України зразка 1994 року. Дані нововведення прийняті у зв’язку із прийняттям законодавства щодо запровадження безвізового режиму із Європейським Союзом.

Довідка: Документ-сервіс «ГОТОВО!» – це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність.

Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.

З повагою до людей!

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Leave a reply