Перший паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі  ID-картки, видали у документ-сервісі «ГОТОВО!». Власником паспорта нового зразка став шістнадцятирічний киянин Данило.

«Це для мене визначна подія у житті, тепер я маю паспорт – перший серйозний документ, який свідчить про те, що я вже подорослішав. ID-картку я оформив у документ-сервісі «ГОТОВО!» –  подав свої дані за 30 хвилин, а вже через 14 робочих днів забрав готову картку. Було дуже зручно. Гріє душу думка про те, що тепер я завжди буду мати при собі паспорт, як дорослий громадянин України, ще й у форматі ID-картки!», – зазначає Данило.

Приймати документи для оформлення паспортів громадянина України у формі ID-картки у документ-сервісі «ГОТОВО!» почали з січня 2017 року. Оформлення такого документу вперше, тут можливе для жителів Печерського району міста Києва, а якщо необхідно здійснити обмін вже існуючої ID-картки, наприклад, через її втрату, викрадення або зміну даних, це можна зробити незалежно від місця реєстрації заявника.

«Новий, 2017 рік, приніс для нас нові можливості. Тепер ми можемо здійснювати оформлення ID-картки у документ-сервісі «ГОТОВО!». Для того, щоб оформити її взамін паспорта старого зразку, тобто у формі книжечки, необхідно, перш за все, бути зареєстрованим у Печерському районі та мати певні підстави. Наприклад, досягти чотирнадцятирічного віку або при зміні даних у вашому старому паспорті – у разі заміжжя, при вклейці фотографії або якщо ваш старий паспорт більше не придатний до використання. Якщо у вас вже була ID-картка, але треба її обміняти, ви також можете звернутися до нашого центру. У цьому випадку місце реєстрації заявника не має значення», – коментує нововведення керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!», Анна Кузнєцова.

Багато питань у заявників викликає неможливість оформлення ID-картки у разі відсутності реєстрації громадянина у Печерському районі столиці. Таке обмеження встановлене на законодавчому рівні – оформлення або обмін паспорта має здійснюватися виключно за зареєстрованим місцем проживання, що визначено пунктом 20 постанови Кабінету Міністрів України № 302 від 25.03.2015 року.

ID-картка – це документ у формі пластикової картки, який посвідчує особу громадянина України. Вона містить безконтактний електронний носій, на якому записана інформація про біометричні дані власника документа. Новий документ найбільш захищений від підробок і виключає можливість користування іншою людиною. З часом ID-картка замінить паспорт громадянина України зразка 1994 року. Дані нововведення прийняті у зв’язку із прийняттям законодавства щодо запровадження безвізового режиму із Європейським Союзом.

Довідка: Документ-сервіс «ГОТОВО!» – це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність.

Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.

З повагою до людей!

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Leave a reply