МРІ в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID),  у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» запустив конкурс відео #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо, метою якого є привернення уваги до важливості участі у виборах та заохоченя громадян прийти на вибори та проголосувати.

Умови конкурсу: 

1. Заповнити аплікаційну форму;

2. Записати коротке мотиваційне відео (на телефон або камеру) для молоді тривалістю до 2 хвилин із закликом та роз’ясненням власної позиції щодо важливості участі у голосуванні. Відео потрібно направити до організаційного комітету до 28 серпня.

Автори найкращих відеороликів будуть запрошені на персональні консультації з тренерами МРІ для обговорення відео, змістовної та технічної частини, аналізу можливих помилок. 10 найкращих робіт будуть розміщені на платформі МРІ для онлайн навчання www.iri.org.ua, Facebook сторінці МРІ www.facebook.com/IRIUkraine та будуть транслюватися регіональними теле-радіо компаніями перед місцевими виборами 2020 року. Більше про критерії оцінки конкурсних відео, відбір відео-переможців та відзнаку за найкраще відео, читайте на платформі МРІ для онлайн навчання.

You may also like

Leave a reply