Об’єктом такого майна банку, що надається в оренду банком в рамках пілотного проекту, може бути нерухоме майно, яке не застосовується у поточній діяльності банку, не обмежене щодо передання його в оренду.

Почало діяти рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про пілотний проект щодо надання в оренду нерухомого майна банку, процедура ліквідації якого здійснюється Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, шляхом проведення відкритих торгів (аукціонів)» від 07.12.2020 р. № 2056.

Протягом 12 місяців надання в оренду нерухомого майна банку, який на стадії ліквідації. Механізм виконується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб через відкриті торги (аукціонів).

Дія тестового проекту не передбачається на майно, яке:

по-перше, надається Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Фонд) у використання відповідно до ч. 10 ст. 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;

по-друге, надається в оренду іншому банку, процедура ліквідації якого виконується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб;

по-третє, є територією розташування серверів, інших технічних засобів, документів, інформації діяльності банку;

по-четверте, надане третій особі за угодою управління майном; по-п’яте, яким володіє банк, щодо якого повноваження Фонду як ліквідатора виконуються Фондом безпосередньо.

Процедура переведення нерухомого майна банку в оренду у рамках пілотного проекту: організація відкритих торгів (аукціону) у формі E-аукціону покроковим спаданням початкової ціни (це стартова плата оренди) та наступного подання цінових пропозицій.

В такому проекті банк, який має наміри наступного передавання в оренду об’єктів нерухомого майна, звертається до Фонду з пропозицією проведення E-аукціонів щодо надання в оренду таких об’єктів не пізніше, аніж за 2 місяці до кінцевих термінів діючих угод оренди.

Виконавча дирекція Фонду або відповідний колегіальний орган Фонду у разі делегування йому відповідних повноважень виконавчою дирекцією Фонду приймає рішення про визначення орендної плати та умов проведення E-аукціонів щодо складання договорів оренди об’єктів нерухомого майна банків у рамках пілотного проекту.

За матеріалами LexInform

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *