Там, де весело

Там, де весело

Проект «ВеСело» сайту depo.ua в пошуках сільського оптимізму відправляється в Вінницьку область

Колекція оптимістичних сіл проекту «ВеСело» сайту depo.ua потихеньку поповнюється новими експонатами.На цей раз в пошуках невичерпної української тяги до доброти і справедливого устрою світопорядку ми вирушаємо в Вінницьку область – в село Четвертинівка.

Якщо ви добре вчилися в школі, ви напевно про неї чули – саме тут відбулася знаменита битва під Батогом, після якої наша історія могла взагалі піти не так – ех, якби не епідемія! Тоді, правда, це була чума, а ось як сьогодні селяни справляються з наслідками пандемії і де шукають сили для протистояння іншим негараздам ​​- ​​дізнаємося в Четвертинівці, а також познайомимося з місцевими умільцями і підприємцями, міняють світ на краще, і з’ясуємо, навіщо взагалі селу власна картинна галерея, чому в інших селах займаються виключно знищенням буйних зелених насаджень, а тут озеленення села зведено в культ і як в селі влаштувати фестиваль, який стане яскравим обласним подією.23 липня наша команда вирушить в дорогу, і вже традиційно всі її переміщення будуть супроводжуватися щоденниками в реальному часі в наших соцмережах Facebook і Instagram.

За підсумками поїздки на нашому каналі в YouTube ми розмістимо звітний відеосюжет, а на сайті буде розміщена велика стаття з інтерв’ю і фотогалереями. Нагадаємо, що всі села, які проект «ВеСело» відвідає в цьому сезоні, за його підсумками отримають можливість отримати приз як найяскравіше село 2020 року – але ж це може бути і ваше рідне село, треба тільки написати нам, чому саме в нього нам треба відправити наш екіпаж – і все, зустрічайте гостей! Ну а якщо ви не дуже любите гостей – то хоча б поставте лайки тим, хто любить, пишіть свої коментарі, це дуже важливо для всіх учасників проекту.

Оставить комментарий