Мартін буде тісно співпрацювати з JBL в презентаціях продуктів, заходах та кампаніях. JBL роками є супутником Гаррікса, і він завжди носить із собою навушники JBL, щоб мати доступ до музики в дорозі. Спільне захоплення, створення веселих і щасливих моментів за допомогою музики.

Амстердам, 22 квітня 2021 р. – один із наймолодших та найуспішніших ді-джеїв та продюсерів, Мартін Гаррікс, є суперзіркою, який приєднався до аудіо-бренду JBL як один із амбасадорів світу. Мартін стане ідеальним обличчям майбутніх продуктових кампаній та живих виступів на заходах JBL.

«Якийсь час JBL був моїм аудіо-брендом, тому я дуже радий, що тепер можу назвати себе амбасадором світового бренду”. Мартін Гаррікс сказав: “Я завжди оточений музикою, тому творча співпраця з ними – це можливість, від якої я не міг би відмовитись».

«Ми бачили, як ентузіазм, хвилювання та життєва енергія Мартіна викликають у величезних стадіонів людей найвищі емоції задоволення. У JBL ми створюємо продукти надаючи емоції та найкращий звук, який поєднує людей у всьому світі », – сказав Ральф Сантана, директор з маркетингу в HARMAN. «Ми раді, що Мартін є амбасадором. Він приносить енергію, яка об’єднає та надихне наших шанувальників JBL по всьому світу, і ми не можемо дочекатись початку нашої співпраці».
Мартін Гаррікс, будучи хедлайнером найбільших фестивалів, покорюючи нові території, співпрацюючи з найбільшими зірками, та є засновником власного звуко записуючого бренда.

Мартін Гаррікс приєднується до вражаючої команди амбасадорів JBL, включаючи футбольних зірок Вірджилія ван Дейка та Лукаса Ернандеса і музичну зірку Бебе Редша, з якою Гаррікс створив неймовірний хіт 2016 року «In the Name Of Love». Його партнерство з JBL має бути неймовірним.

Компанія «Карма Діджитал» з 1996 року представляє на ринку України продукцію найбільших європейських і американських виробників світло-, аудіо- та відео-техніки: Harman Group (AMX, AKG, Arcam, harman / kardon, Infinity, JBL, JBL Synthesis, JBL PRO, Lexicon, Mark Levinson , Revel), Piega, Van Den Hul, Elac, Core Brands (Aton, Elan, Sunfire, Niles, Xantech), Ground Zero, Sharp, JVC, Screen Research, Lutron, RTI, iPort, Stewart Filmscreen.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...

Leave a reply