ПриватБанк запустив на власному веб сайті новий інформаційний сервіс – графік завантаженості своїх відділень по всій Україні. Відтепер, збираючись відвідати відділення ПриватБанку, можна у онлайні перевірити, чи не доведеться стояти в черзі та у який час дня завантаженість найближчого відділення мінімальна.

Отримати інформацію про завантаженість відділень можна прямо на мапі регіональної мережі банку на його сайті https://privatbank.ua/map. Для цього треба знайти найближчу локацію, перейти на вкладку «Завантаженість відділення» та спланувати свій час.

У ПриватБанк говорять, що сьогодні всі з наявних його послуг можна отримати без відвідування офлайн відділень у Приват24, який працює без черг цілодобово. Але, якщо з’явилась необхідність користування послугами відділення, графік завантаженості дозволить економити час та берегти здоров’я клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply