Автохолдинг «Автопланета» підбив підсумки щорічного соціального проєкту Стипендія Bosсh Service «Автопланета» та вручив іменні стипендії талановитим студентам українських вишів.

З 2008 року холдинг «Автопланета» є базою практики для студентів українських університетів. Протягом 9 років у ньому пройшли практику понад 1560 студентів за різними спеціальностями, 145 осіб отримали іменні стипендії та зі 121 учасником укладено контракт на працевлаштування. Цьогоріч стипендії отримали Кравченко Юлія (ХНТУ), Шепетило Владислав (ХДУ), Махлай Анастасія (ХДАЕУ) та Сидько Єгор (ХПТК ОНПУ).

«Ми розуміємо, що сьогодні молоді не просто знайти своє перше робоче місце, розпочати кар’єру, отримати практичні навички. Але й  у реального сектора економіки аналогічне завдання. Український бізнес стрімко розвивається, підприємства стають самодостатніми з великим потенціалом можливостей. Вони потребують якісного людського ресурсу – молодих хлопців і дівчат, які «вийшли зі стін» університетів. З року в рік ми бачимо все більше результативних кейсів, коли наші студенти починають працювати не тільки локально в групі компаній, а й за межами України під егідою «Автопланета». Наразі ми розвиваємо велику кількість проєктів за межами України:  виробничі,  інжинірингові, сервісні. І всі вони потребують працьовитих і обдарованих українських студентів» – коментує Роман Романов, засновник холдингу «Автопланета».

«Компанія Bosch вітає стипендіатів і всіляко підтримує ініціативу холдингу «Автопланета». Подібні проєкти допомагають посилити імідж Bosch Service серед активної молодої аудиторії та дають можливість студентам отримати цінний перший досвід практичної роботи. Автосервіси Bosch – це не тільки ефективні бізнеси, але й активні члени суспільства, що інвестують як у власний розвиток, так і в розвиток майбутніх професіоналів, менеджерів і, цілком можливо, успішних бізнесменів», – відзначив Олександр Лізун, регіональний керівник підрозділу з розвитку автосервісних концепцій Bosch.

Стипендія Bosсh Service  «Автопланета» – соціальна ініціатива, яка надає молодим спеціалістам, випускникам вишів, зробити перший крок до успішної бізнес-кар’єри. В рамках конкурсу автори кращих бізнес-проєктів отримують іменні стипендії протягом трьох місяців, сертифікат на проходження практики в холдингу, де вони мають змогу набути практичних навичок у роботі та отримати своє перше робоче місце.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами і рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних і надихаючих продуктів та послуг. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх та регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: : www.bosch.ua, www.bosch.com.

You may also like

Leave a reply