У селищі Брюховичі Львівської області, 20 квітня 2023 року відбулася ХХVI Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум-2023», організована Українським товариством геодезії і картографії за сприяння, зокрема, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У роботі конференції взяв участь Директор Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру Андрій Галайда, який є її співголовою, а також фахові спеціалісти з України, Польщі, Німеччини, Прибалтики, як цивільного, так і військового напряму.

Під час відкриття конференції Андрій Галайда привітав учасників та гостей, подякував організаторам та наголосив, що проведення такого масштабного міжнародного заходу є черговим підтвердженням того, що галузь працює та впевнено розвивається, незважаючи на виклики сьогодення, що стоять перед нашою державою.

У рамках форуму відбулися пленарні засідання, стендові доповіді, презентації фахових організацій і фірм, а також виставка приладів, технологій, програмних продуктів, фахової і навчальної літератури тощо. Учасники конференції мали можливість долучитися до роботи секцій за напрямами «Геодезія, геодинаміка, приладобудування, інженерна геодезія, геодезичний моніторинг у будівництві», «Фотограмметрія, картографія, ГІС, технології з БПЛА», «Кадастр, землеустрій, оцінка нерухомості», «Військові геодезичні та GIS-технології».

Довідково

Міжнародна конференція «Геофорум» є найбільшим форумом в Україні, який об’єднує фахівців геодезії, картографії та кадастру. Вона є широковідомою за кордоном, у різні роки її відвідали представники понад 30 країн світу.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.