У селищі Брюховичі Львівської області, 20 квітня 2023 року відбулася ХХVI Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум-2023», організована Українським товариством геодезії і картографії за сприяння, зокрема, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. У роботі конференції взяв участь Директор Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру Андрій Галайда, який є її співголовою, а також фахові спеціалісти з України, Польщі, Німеччини, Прибалтики, як цивільного, так і військового напряму.

Під час відкриття конференції Андрій Галайда привітав учасників та гостей, подякував організаторам та наголосив, що проведення такого масштабного міжнародного заходу є черговим підтвердженням того, що галузь працює та впевнено розвивається, незважаючи на виклики сьогодення, що стоять перед нашою державою.

У рамках форуму відбулися пленарні засідання, стендові доповіді, презентації фахових організацій і фірм, а також виставка приладів, технологій, програмних продуктів, фахової і навчальної літератури тощо. Учасники конференції мали можливість долучитися до роботи секцій за напрямами «Геодезія, геодинаміка, приладобудування, інженерна геодезія, геодезичний моніторинг у будівництві», «Фотограмметрія, картографія, ГІС, технології з БПЛА», «Кадастр, землеустрій, оцінка нерухомості», «Військові геодезичні та GIS-технології».

Довідково

Міжнародна конференція «Геофорум» є найбільшим форумом в Україні, який об’єднує фахівців геодезії, картографії та кадастру. Вона є широковідомою за кордоном, у різні роки її відвідали представники понад 30 країн світу.

You may also like

Comments are closed.