Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image004-1.png

22-23 липня команда Лютня разом із київським простором Squat 17b проведуть дводенний благодійний ART WKND. Це творча колаборація заради благодійної мети — збору на бус для медиків 3-ї штурмової бригади. Запит на збір команди отримали від Жіночого ветеранського руху Veteranka.

Концепція заходу центрується навколо великого чистого полотна, яке за донат може розмалювати будь-хто. У фіналі ж події полотно розділять і кожен з відвідувачів чи відвідувачок зможе забрати його частину на памʼять. 

Крім центральної ідеї з полотном на заході відбуватимуться виступи музикантів, виставка в приміщенні Squat 17b, показ інсталяцій, перфоманси, скетч-клуб, благодійний маркет, лекція про сприйняття старовинної культури, квітковий майстер-клас та навіть корнер із кастомізацією одягу.

➜ Живі виступи: BAH.ROMA, Євген Йовенко та гурт OY Sound System, Cvilʼ, Артнімус & Олександр Шиманський, SIK.

➜ Митці, що долучились до події: Прохор Дмітрієв, Анна Приходько, Ксенія Жуковська, Андрій Пліндін, Egor Bread, Олег Кодрул, Sinopa.

➜ Кастом одягу: Андрій Пліндін.

➜ Лекція культурного антрополога про сприйняття старовинної культури: Андрій Паславський.

➜ Квітковий майстер-клас: Маргарита Величко.

➜ Благодійний маркет: Музей Ханенків, Мотрич Студіо (Катерина Мотрич), Hypelabs, BYVTRNK, Цвіте Терен, Футболка Юа (базові футболки для кастому), Mint, Анна Гайова, Limarenko, BADT♻️STE.

Візуальні матеріали, які можна використати для публікацій

Дата: 22-23 липня 2023
Час: 12:00-21:00
Локація: Squat 17b — Київ, вулиця Терещенківська, 17Б


Лютня — простір для реалізації кожного. Формація київських культурних менеджерів, митців та волонтерів, які мають за мету активізувати культурний простір Києва та інших міст України, щоб знову і знову доводити: під час війни мистецтво — це зброя.
На рахунку формації успішний фестиваль у Львові, де було зібрано понад 250 тисяч гривень на надлегкі плити для жінок-військових.

Squat 17b — культурний простір, що переродився з класичного сквоту в центрі міста в плейс, який вирує подіями у будь-який час. З 24 лютого благодійними концертами, виставами, лекціями, майстер-класами було зібрано майже 6 мільйонів гривень та передано на потреби ЗСУ. Тут панує магія творчості, цікавих людей й звісно неймовірного бару та кухні й навіть зеленіє город!

You may also like

Comments are closed.