Дніпро, Україна – 10. 07.2023 – Сінево модернізувала лабораторію в Дніпрі, збільшивши її потужність на 20%. Встановлена нова діагностична платформа 3-в-1 Cobas Pure від Roche Diagnostics (Швейцарія) спроможна виконувати 230 видів біохімічних аналізів зі швидкістю до 870 тестів на годину. 

В результаті модернізації загальна пропускна здатність біо/імунохімічних аналізаторів Сінево в Дніпрі становить 5270 тестів на годину, а потужність лабораторії дозволяє якісно і швидко задовольняти попит клієнтів зі східного та центрального регіонів країни. Сьогодні це є надважливою задачею, оскільки, роботу лабораторії Сінево в Харкові було призупинено з міркувань безпеки, що значно збільшило навантаження на дніпровську лабораторію компанії. 

Встановлений у Дніпрі аналізатор Cobas Pure є унікальною на сьогодні діагностичною платформою нового покоління, яка працює в Україні. Обладнання вимагає лише 5 хвилин обслуговування в день, має автоматизовану систему калібрування, та дозволяє мінімізувати «ручні» процеси і людський фактор, гарантуючи швидке і якісне обслуговування, та точний результат. 

Загалом, завдяки розширенню бази аналізаторів, лабораторія Сінево у Дніпрі тепер може виконувати на 20% більше тестів біохімічної групи (наприклад, печінкові проби, ниркові проби та інші), електролітів, а також імунохімічної групи (наприклад, гормони щитоподібної залози, репродуктивна панель, пренатальна діагностика та інші). 

Про Сінево Україна (Synevo Ukraine):

Європейська мережа медичних лабораторій Сінево Україна (Synevo Ukraine) – найбільша мережа в Україні, яка налічує 317 лабораторних центрів, 7 лабораторій (у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні й Дніпрі), та понад 1800 співробітників у 137 населених пунктах країни. Започаткована у 2007 році в Києві, сьогодні мережа медичних лабораторій Сінево Україна здатна виконувати понад 800 видів тестувань, і щороку обслуговує біля 4 млн клієнтів, виконуючи більше ніж 15,8 млн тестів. 

Сінево Україна є частиною провідної міжнародної компанії в галузі охорони здоров’я та діагностичних послуг Medicover. Міжнародна лабораторна мережа Сінево (Synevo) представлена у 10 країнах Європи, а лабораторії Сінево працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговині. У 2017 році Сінево Україна у складі Medicover була зареєстрована на біржі Nasdaq (Stockholm), ставши першою, та єдиною, в Україні медичною компанією, яка здійснила ІРО. 

Для отримання додаткової інформації відвідайте synevo.ua

Про компанію Medicover:

Medicover – провідна міжнародна компанія з надання медичних та діагностичних послуг, яка була заснована у 1995 році. Сьогодні під управленням Medicover працює велика кількість амбулаторій, лікарень, спеціалізованих закладів, лабораторій та пунктів забору крові, а найбільшими ринками збуту компанії є Польща, Німеччина, Румунія та Індія. У 2022 році дохід Medicover склав більше ніж 1,5 млрд євро, а штат компанії налічував понад 44 000 співробітників. 

Для отримання додаткової інформації відвідайте medicover.com 

You may also like

Comments are closed.