30 жовтня 2015 о 19.30 в Radisson Blu Hotel, Kyiv відбудеться наступний захід у рамках масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії”.

Тема 7: “Страх”.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/854921847956594/

Опитування. Страх. Жах. Фобії. Що далі… http://schastya.info/2015/10/strah-zhah-fobiji-scho-dali/
Про страх на каналі “Соціальна країна”: https://youtu.be/Py3Cz2dck5g
Про страх на Громадське радіо: http://hromadskeradio.org/gromadska-hvylya/pislya-yevromaydanu-ukrayinci-staly-menshe-boyatys-neyrohirurg
На заході вітається особливий креатив в стилі. Це не лише можуть бути персонажі як на Хелловін, а будь-які асоціації зі страхом!

Захід о 19.30 розпочнеться з презентації містичного фільму “Серце”, створений на кінопрактикумі від Ukrainian Cinema Village – F7\2. Хронометраж: 5 хв.

Про фільм розкажуть: режисер фільму Дар’я Ліліна, сценарист фільму Сергій Борко, сценарист, художник розкадровки Маріанна Маліна, організатори Ukrainian Cinema Village.

Всеукраїнська рекламна коаліція – партнер заходу “Страх. Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії””! Презентує рекламні ролики про страх із Сінематеки Жана Марі Бурсіко, були у програмі показу Ночі Рекламожерів.

Експерти:

Микола Макарчук, доктор біологічних наук, професор, академік АН ВШ України, завідувач кафедри фізіології людини і тварин, директор НДІ фізіології імені академіка Петра Богача;
Володимир Медвєдєв, доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного унікерситету ім. О. О. Богомольця;
Анна Заклецька, гештальт-психолог, психотерапевт у гештальт-підході, політолог;
Марина Гримич – письменниця, публіцист, доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, науковець (етнологія, антропологія, фольклористика, історія права), професор етнології, завідувач відділу Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, директор видавництва «Дуліби», член Канадської спілки етнологів.

Модератор: Маріанна Маліна, письменниця-фантаст
Формат: дискусія (сильні експерти, активні зацікавлені глядачі, запитання з Інтернету, телефонні дзвінки)

Хронометраж: 2 години.
Адреса: вул. Ярославів вал, 22, метро “Золоті ворота”, Київ.
Відбуватиметься онлайн-трансляція та відео-зйомка заходу.

Реєстрація на захід електронною поштою: [email protected] ( в заявці вказувати прізвище, ім’я, сферу, посаду, зацікавлення, мобільний та електронну пошту, в темі листа “Страх. Інтелектуальні дискусії. Прізвище та Ім’я).

Якщо виникають запитання: [email protected], +38068 100 14 32.

Організатор: Інтернет-видання про відомих людей “ГУЧНІ ІМЕНА”!
Автор проекту – Ірина Новоставська
Сценарист і модератор проекту – Маріанна Маліна
Проведення дискусій двічі на місяць.
Престижний партнер локації: Radisson Blu Hotel, Kyiv
Онлайн-трансляція: компанія “Адамант”
Юридичний партнер: компанія “Гелон”

Інформаційні партнери:
Американська торгівельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine)
Інформаційний портал ВЛАСНА СПРАВА vlasnasprava.ua
Портал Української книжкової індустрії UABOOKS.INFO
Журнал “Всесвіт”
Чикагський часопис “Час і події”
Портал “Жінка Українка”
Кіноскрипт
Енциклопедія щастя

Що переглянути до заходу?

Опитування. Страх. Жах. Фобії. Що далі… http://schastya.info/2015/10/strah-zhah-fobiji-scho-dali/

У гусей є вроджений страх, коли вони вилупляються, і бачуть тінь хижака, вони обов’язково від неї ховаються, хоча вони в житті не бачили птахи хижака і птахи не хижака, але здатні розрізняти птахів різних видів. Це складна задача, але ця програма закладена в новонароджених пташенят гусей.
http://schastya.info/2015/09/oleksandr-kolyada-kohannya-yak-yavysche-ne-peredajetsya-u-spadok/

Передусім людину лякає невідомість. Те, що за межею розуміння або усвідомлення. Це якраз про Смерть. Архетип, який живе у підсвідомості, виплеканий тисячами поколінь. Людина боїться не кінця. Вона боїться невідомості, яка за межею того, що ми називаємо смертю. Хоча насправді це лише Перехід на інший рівень існування, якщо вірити шаманській Традиції та сучасній квантовій теорії….
http://schastya.info/2015/09/hromovytsya-berdnyk-tilo-tse-nash-korabel-na-tsomu-vidrizku-vichnoho-shlyahu/

Що таке страх?
Кожна людина може розповісти щось своє про страх. Адже кожна щось подібне відчувала. Усі мають свої страхи, які приходять з дитинства, переслідують як фобії. У своєму першому романі «Мантра-омана» я описувала страх: «…підкрадається на пухнастих лапках і занурює в твоє серце грубезні жовтуваті кігті». Десь так. Намагалась передати його метафорами, викликати для себе відповідні переживання та образи. Іноді страх – це найнеприємніше і найпотворніше відчуття. Коли він приходить в наше життя, ми втрачаємо пильність і забуваємо про все. Він здатен знищити людину.
http://bignames.org.ua/2012/08/viktoriya-hranetska-sens-v-prozhyvanni-kozhnoho-dnya-na-zemli-yak-ostannoho/

Запам’ятайте: в боязні виступати перед аудиторією немає нічого поганого. Бояться багато. Питання лише в тому, чого ми боїмося. Один боїться, що його будуть оцінювати. Інший боїться, що він не отримає результат. Третій – що він буде погано виглядати в своїх очах. Четвертий – що він не зможе донести ідею своїм слухачам. Якщо ми проаналізуємо ці страхи, ми побачимо, що є речі, яких потрібно боятися, а є ті, яких боятися не варто.
http://bignames.org.ua/2010/12/lyudmyla-bohush-yak-perestaty-boyatysya-vystupiv-na-lyudyah/

Театр – це фактично прямий ефір і на ТБ ви ведете на живо. Як ви долаєте страх перед камерою?
Коли мені сказали, що працюватиму у прямих ефірах, по-перше, мені було дуже цікаво, як воно, що відбувається. Людський організм – це інструмент, особливо акторський. Ми маємо вміти вірно його налаштовувати. Струни можуть звучати, а можуть і не звучати. Це як дар. Коли інструмент знаходиться в робочому стані, він грає. Я переживала за прямий ефір, бо не знала, як мій організм реагуватиме. Хтось починає говорити, а хтось навпаки замикається і не може слова сказати. І, мабуть, першу фразу, яку я мала казати в ефірі: «збір танцюристів по всій Україні добіг кінця, нарешті настав той час, якого ми так довго чекали» напевно ніколи не забуду. Просто я її зазубрила. Думаю, що ж відбувається з організмом, коли тобі кажуть: «5, 4, 3, 2,1, ефір». Коли я з кимсь ділилась з акторів тими відчуттями перед ефіром, то вони мені кажуть: «Лілю, ти що, ти ж в театрі працюєш. Це ж той самий прямий ефір». «Ні, – кажу. – Ви ж не розумієте. Це абсолютно різні речі». Хоча так само ти виходиш на сцену, так само ти долаєш аудиторію, спілкуєшся. Є момент цього взаємного обміну енергетикою на початку, коли ти виходиш. У прямому ефірі ти маєш тримати аудиторію через призму камери – ось складність і відмінність прямих ефірів театральних та телевізійних.
http://bignames.org.ua/2009/07/liliya-rebryk-jduchy-na-telebachennya-mayu-chymos-pidkoryty/

Як актори долають страх?
Впевненість приходить з першим номером долання страху. Я на кожну виставу по-іншому налаштовуюсь. На «Четверту сестру» ми з дівчатами голосно розмовляємо, до початку вистави повністю повторюємо текст. Одного разу прийшла актриса, яка чекала на мене. Вона сиділа і каже: «Дівчата, ви з такою віддачею повторюєте. Таке враження, що ви виставу відіграли. І у вас після цього ще є сили виставу грати?». Я завела машину і пішла працювати. Якщо бензини не налити і не розігріти, машина не поїде. На Островського, Чехова, Шиллєра я вся в собі. Мені треба, щоб ніхто мені не заважав, я сама собі роблю зачіску, грим. Це такий підхід до підготовки ролі. Моїй Соні ( з «Дяді Вані») ніхто крутелики не крутить, сама зачепила волосся, бере лопату і йде працювати. І багато працює, щоб своє кохання витравити. Вона 6 років кохає людину і бачить, що він не кохає. Але вона продовжує жити в ілюзіях. Їй так підходить.
http://bignames.org.ua/2011/11/rymma-zyubina-odnijeyu-rukoyu-trymayu-stsenu-a-druhoyu-rukoyu-v-nebo/

В.П.: Вас не лякають роки?
Ж.Б.: Подивіться на всі ці прожилки на листі, це ж так красиво! Знаєте, страх постаріти – це найгірше, з чим доводиться справлятися жінці.
Якщо єдиний випробуваний нами страх – це страх постаріти, яка ж тоді мета нашого життя? Без кінця дивитися у дзеркало? Це жахливо.
http://bignames.org.ua/2010/09/zhyuljet-binosh-yakscho-jedynyj-vyprobuvanyj-namy-strah-tse-strah-postarity-yaka-zh-todi-meta-nashoho-zhyttya/

В снах людина бачить страх у концентрованих порціях. Навіщо у снах людині страх, адже він підкреслює денні перипетії і сприяє старості?
На це запитання намагалися дати відповідь усі відомі психологічні школи – від Фройда і Юнга до сучасних дослідників. Я не психолог, тому спробую відповісти “на хлопський розум”, як то кажуть. Сни зазвичай – це дзеркала якихось реальних подій, явищ, думок. І страх у снах – це відображення реальних переживань та непевностей. Страх – це частина захисного механізму психіки, який так само спрацьовує у снах, як і в реальному житті.
http://schastya.info/2015/09/hromovytsya-berdnyk-tilo-tse-nash-korabel-na-tsomu-vidrizku-vichnoho-shlyahu/

Ярослав Мельник, Наталія Криворучко: Феномен страху у сучасному соціально-політичному дискурсі
http://www.mesoeurasia.org/archives/7854

Проблема соціофобії у студентів: http://www.psyh.kiev.ua/Проблема_соціофобії_у_студентів

Соціальні страхи у дзеркалі ЗМІ: http://lnu.edu.ua/faculty/jur/publications/visnyk35/Visnyk35_P3_08_Alexandrov.pdf

Як контролювати свій страх? http://itstechnology.ru/page/jak-kontroljuvati-svij-strah-chastina-i-viniknennja

Сімейка Адамсів: http://www.ex.ua/2770132
Страх кінця світу у фільмі “Меланхолія”: http://www.ex.ua/78517519

«Мы сочиняем страхи точно так же, как рассказываем истории»: лекция TED:
http://www.cinemotionlab.com/novosti/02798-my_sochinyaem_strahi_tochno_tak_zhe_kak_my_rasskazyvaem_istorii_lekciya_ted/

Народна мудрість
Бійся не того собаки, що бреше, а того, що лащиться.
Боятися вовка – в ліс не ходити.
У страху очі великі.

Афоризми про страх:
http://aphorism.org.ua/subrazd.php?page=1&pages_block=1&rid=2&sid=121

Про Дракулу: https://uk.wikipedia.org/wiki/Влад_III_Дракула

Стівен Пресвілд “Війна за креатив. Як подолати внутрішні бар’єри і почати творити”. Книга про спротив організму: http://www.al24.ru/wp-content/uploads/2015/03/сти_1.pdf

Теорія Хорора: http://postnauka.ru/faq/35039

Мета проекту “Інтелектуальні дискусії” – створити найуспішнішу країну світу (Україну) та націю (українці), доступні знання та досвід гармонійних особистостей, фахівців, професійні та інтелектуальні стандарти, відкрити людині її можливості, права і свободи, відчинити нові двері до щастя та гармонії, познайомити людей між собою, налагодити комунікацію, презентувати новітні технології, розробки, послуги, справи, талантів, фахівців.

Про проект на Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/Інтелектуальні_дискусії

Ролик про проект: https://youtu.be/Ne3XO0k9fQ0

На порталі “Жінка-Українка” спецпроект: http://ukrainka.org.ua/intellectual-discussions

Про проект на Еспресо ТБ перед стартом: https://www.youtube.com/watch?v=yWZCVKn6xUc

Про проект на Еспресо ТБ перед проектом “Комунікація в Україні”:https://www.youtube.com/watch?v=R2O2GfsZU6w

Про Сни на Еспресо ТБ: https://www.youtube.com/watch?v=CI4ctAcgd5M

Про проект на Соціальна країна: https://www.youtube.com/watch?v=dNbCjLLUbPw

Про страх на каналі “Соціальна країна”: https://youtu.be/Py3Cz2dck5g

На Громадському радіо про проект Маріанна Маліна та Ірина Новоставська: https://soundcloud.com/iryna-novostavska/tokvmhn5mehc
http://hromadskeradio.org/gromadska-hvylya/u-kyyevi-startuvav-proekt-intelektualni-dyskusiyi

Про страх на Громадське радіо: http://hromadskeradio.org/gromadska-hvylya/pislya-yevromaydanu-ukrayinci-staly-menshe-boyatys-neyrohirurg

На радіо “Культура” про проект: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=994758

ТРК “Київ”, Ранок по-київськи. Про переведення часу Володимир Медвєдєв, нейрохірург: https://youtu.be/3rK2T2V7xkw

Marianna Malina, письменниця-фантаст, сценарист та модератор “Інтелектуальні дискусії” розповіла про проект Запорізькій обласній державній телерадіокомпанії. З 13-ої хвилини про проект.
https://www.youtube.com/watch?v=faW3zwIyPyM

Маріанна Маліна в програмі “Відверто Про Головне” на радіо “Запоріжжя”: https://soundcloud.com/iryna-novostavska/djoktkb6dokr

Ірина Новоставська: «Мета наших інтелектуальних дискусій – звести докупи фахівців з різних сфер життя. Нам всім критично бракує комунікації»
http://www.chasipodii.net/mp/article/3248/

Сумчан приглашают на всеукраинский проект «Интеллектуальные дискуссии» http://www.vsisumy.com/news/kultura/sumchan-priglashayut-na-vseukrai

План дискусій на 3 роки кількома блокамм, але анонсуємо зараз 12 тем – це перший блок під назвою “Реальність”.

Тема 7. Страхи. 30 жовтня о 19.30.
Тема 8. 9 листопада о 19.00.

Відбулися:
Тема 6. Сни. 12 жовтня 2015.
Відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=u7N0KtVnFu0&feature=youtu.be
Фото заходу: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.957816730957182.1073741829.949429031795952&type=1
На Еспресо ТБ про сни: https://www.youtube.com/watch?v=CI4ctAcgd5M
Тема 5. Крадіжка ідей. 28 вересня 2015
Відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=nYUR-yxpXc8&feature=youtu.be
Фото: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.405910146272069.1073741833.302932733236478&type=3
Крадіжки ідей: Чи крадуть ідеї? Хто краде? В кого вкрали?
http://schastya.info/2015/08/kradizhky-idej-chy-kradut-ideji-hto-krade-v-koho-vkraly/

Проведення інтелектуальної бесіди з дітками початкової школи “Дивосвіт” у рамках Форуму видавців у Львові. 10 вересня 2015
https://vlasnasprava.ua/masshtabnij-proekt-znan-intelektual-ni-diskusiyi-yakij-stvoryuye-majdanchik-dlya-vil-nih-znan-profesijnih-standartiv-novitnih-tehnologij-i-komunikatsiyi-nevpinno-rozvivayet-sya-i-rozpochav-mandrivku-u/
http://www.cc.net.ua/?p=14251
Презентація проекту на Форумі видавців у Львові у ресторації “Пструг”. 10 вересня 2015.

Тема 4. Комунікація в Україні. 13 серпня 2015
Відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=Ee9f_fRnduI&feature=youtu.be
Фото заходу: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.392961237566960.1073741831.302932733236478&type=3
Опитування. Комунікація в Україні: Існує? http://schastya.info/2015/08/komunikatsiya-v-ukrajini-isnuje/
У соцмережах ми досі під російським «ковпаком», – експерт
http://www.zik.com.ua/ua/news/2015/08/14/u_sotsmerezhah_my_dosi_pid_rosiyskym_kovpakom__ekspert_616019
Експерт попередив, що росіяни викупили популярну українську пошту
http://uapress.info/uk/news/show/90702
Українців попередили — соцмережі під ковпаком російських спецслужб
http://expres.ua/news/2015/08/13/147488-ukrayinciv-poperedyly-socmerezhi-pid-kovpakom-rosiyskyh-specsluzhb
У соцмережах ми досі під російським “ковпаком” – експертhttp://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_sotsmeregah_mi_dosi_pid_rosiyskim_kovpakom___ekspert_2084528

Тема 3. Мрії. 6 серпня 2015
Мрії. Відео заходу:
https://www.youtube.com/watch?v=yCtoiHUgm1w&feature=youtu.be
Фото: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.390379154491835.1073741830.302932733236478&type=3
Портал “Жінка-Українка”: Новий масштабний проект знань «Інтелектуальні дискусії» – в дії! http://ukrainka.org.ua/node/6016
Мрії і мрійники http://schastya.info/2015/07/mriji-i-mrijnyky/
Чикагський часопис “Час і події”: Мрії. Проект “Інтелектуальні дискусії:http://www.chasipodii.net/article/15662/

Тема 2. Уява. 22 липня 2015
Уява. Відео заходу:
https://www.youtube.com/watch?v=CJb3IPDMv6I&feature=youtu.be
Океан уяви http://schastya.info/2015/07/okean-uyavy/
Гумор, цитати, думки http://schastya.info/2015/07/uyava-humor-i-tsytaty/

Тема 1. Реальність. 2 липня 2015.
Реальність. Відео заходу:
https://www.youtube.com/watch?v=9AKa6gYeN50
https://www.youtube.com/watch?v=elWexSnqlP4&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=_10Lj9cNomA&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=nSBAOVHdTpE&feature=youtu.be
Погляд молоді:
https://www.youtube.com/watch?v=ejIwcmZkVnI&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=-Mmp4ghBxzA&feature=youtu.be

Реальність. Проект «Інтелектуальні дискусії» в чикагському часописі “Час і події”. Марина Олійник
http://www.chasipodii.net/article/15503/

Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” створює майданчик для вільних знань, професійних стандартів, новітніх технологій і комунікації!
http://bignames.org.ua/2015/07/masshtabnyj-proekt-znan-intelektualni-dyskusiji-stvoryuje-majdanchyk-dlya-vilnyh-znan-profesijnyh-standartiv-novitnih-tehnolohij-i-komunikatsiji/

Спікери: науковці, фантасти, письменники, психологи, психотерапевти, бізнесмени та інші.

На кожну дискусію запрошуються науковці, які працюють в даній темі, мають наукові напрацювання, компанії, які мають продукти чи послуги з даної теми. На дискусіях презентуватимуться останні технологічні розробки українців та інші розробки, які стосуються кожної теми.

Перелік спікерів, дати та час будуть поступопо з’являтися!
Технічний рівень кожного заходу зростатиме!

Світлина: iconicontent.com

You may also like

Leave a reply