Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє.

З 30.08.2015 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.06.2015 №552 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.07.2015 за №807/27252 (далі – наказ №552), який опубліковано в «Офіційному віснику України» від 31.07.2015 №58.

Відповідно до наказу №552 спрощується порядок обліку осіб, які здійснюють операції за товарами. Взяття на облік таких осіб буде проводитись одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці за зверненням таких осіб (у тому числі online) або при першому здійсненні такими особами операцій з товарами.

Форму заяви про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами (форма №1-ЗЕД), скорочено з трьох сторінок до однієї. При цьому виключено норму щодо надання копій реєстраційних та статутних документів. Відмінено картку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами.

Запроваджено витяг із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, який видається або надсилається поштою та також може бути направлений на електронну адресу. Водночас встановлено, що дійсні на дату набрання чинності наказом №552 картки обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, застосовуються як витяги із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, до внесення змін до такого реєстру щодо відомостей, які зазначені у картці обліку осіб чи отримання витягу із реєстру.

Кроки, зроблені Державною фіскальною службою України на шляху спрощення процедури реєстрації бізнесу, висвітлені на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/210247.html.

You may also like

Leave a reply