Українська прем’єра ностальгічного епізоду «Друзі: Возз’єднання»  відбудеться 27 травня. Спеціальний випуск серіалу «Друзі» від HBO Max в Україні буде ексклюзивно представлений на Vodafone TV. Серіал можна буде подивитися в підписці Амедіатека, яка доступна в пакеті «Оптимальний».

У спеціальному випуску «друзі» знов разом. Виконавці головних ролей – Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер – зустрічаються, щоб згадати цікаві історії зі зйомок і поділитися своїми емоціями.

Спецвипуск буде представлений у форматі ток-шоу. Окрім своїх улюблених героїв, фанати «Друзів» побачать запрошених зірок, серед яких Девід Бекхем, Джастін Бібер, група BTS, Кара Делевінь, Леді Гага, Кіт Герінґтон, Різ Уізерспун та інші.

Серіал «Друзі» з’явився на телеекранах у 1994 році. «Друзі» визнані найкращим комедійним серіалом на американському телебаченні за версією MTV.

Для того, щоб переглянути спецвипуск «Друзі: Возз’єднання» на Vodafone TV, встановіть застосунок Vodafone TV через Huawei App Gallery, Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону.

Також сервіс Vodafone TV доступний на всіх нових версіях Smart TV для магазинів Samsung та LG і через web-версію на сайті tv.vodafone.ua.

Для активації пакету «Оптимальний» необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер 30094. Вартість пакета 119/30 днів, перші 7 днів користування послугою безкоштовні.

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone. Перевага для клієнтів – трафік у застосунку Vodafone TV не тарифікується.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету та об’єднує більше 123 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply