Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду задовольнив скарги  Державної авіаційної служби України (ДАСУ) та SkyUp Airlines, а значить, рейси за маршрутом Київ — Стамбул — Київ залишаються за авіакомпанією. Відповідна постанова вже опублікована в Державному реєстрі судових рішень і не підлягає оскарженню.

«Нарешті закінчилась дивна для нас справа, в якій інша авіакомпанія спробувала поставити під сумнів повноваження ДАСУ щодо розподілу частот на напрямки, а суди першої та другої інстанцій чомусь підтримав такі вимоги, — коментує Дмитро Толкачов, директор з юридичних питань SkyUp Airlines. — Ми раді, що в результаті вдалося досягти справедливого рішення, адже SkyUp отримав ці рейси цілком законно в рамках офіційної процедури. І найголовніше — для наших пасажирів вся ця історія пройшла невідчутно, й вони так само продовжують відкривати разом із нами красу Стамбула».

Наразі SkyUp має три частоти на маршруті Київ — Стамбул — Київ та використовує їх повністю: рейси виконуються щопонеділка, щосереди й щоп’ятниці. Авіакомпанія отримала частоти в рамках офіційної процедури, про що є рішення ДАСУ № 596 від 28.04.2020. Проте авіакомпанія, яка набагато раніше була позбавлена частот за цим само маршрутом через невиконання рейсів, намагалась оскаржити це рішення. Детальніше про ситуацію можна дізнатись у публікації «SkyUp захищає європейські стандарти авіабізнесу в Україні».

За даними Міжнародного аеропорта Бориспіль рейси до Стамбула є одними з найпопулярніших і протягом останніх кількох місяців стабільно потрапляють до ТОП-3 найзавантаженіших напрямків.

SkyUp Airlines пропонує не тільки квитки до Стамбула, але й сітібрейки — актуальний формат відпочинку, коли готель і квитки можна забронювати в один клік на сайті авіакомпанії. Така ж послуга доступна пасажирам, які прямують до Стамбула зі Львова, Одеси чи Харкова.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply