Президент Ізраїлю (2007-2014) Шимон Перес та засновник Фонду віри Тоні Блера і колишній прем’єр-міністр Великобританії (1997-2007) Тоні Блер обговорять глобальні виклики на 12-ій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії 11 вересня.

У своїй дискусії два світових лідери розглянуть виклики, з якими сьогодні стикається світ, а також пошуки шляхів вирішення поточних проблем і конфліктів.

peres

Дванадцята Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою «У зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу та світ», організована YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, відбудеться у Києві 10-12 вересня 2015 р. На Форумі увагу буде зосереджено на питанні, як, спираючись на досвід Революції Гідності, Україна може сприяти забезпеченню світової стабільності та утвердженню європейських цінностей в сучасному неспокійному світі, а також пошуку відповідей на виклики, пов’язані з анексією Криму, конфліктом на сході та нагальною потребою в реформуванні фінансового, економічного, судового й безпекового секторів країни.

Президент України Петро Порошенко офіційно відкриє 12-ту Щорічну зустріч YES 11 вересня. Він розповість про місце України у сучасному глобальному контексті та поділиться своїм баченням шляхів подолання існуючих загроз і викликів.

Уже понад 10 років YES сприяє розвитку зв’язків України зі світом, шукає шляхи розбудови співпраці та встановлення миру в розширеній Європі. Цей щорічний форум збирає світових лідерів, урядовців, голів компаній, соціальних інвесторів та лідерів українського студентства з метою визначити й обговорити фактори, які заважають Україні стати більш сучасною, відкритою й заможною країною, та знайти шляхи їх подолання.

Цього року Форум YES збере більш ніж 350 світових авторитетів та лідерів громадської думки у царині політики, економіки, суспільних відносин та медіа з понад 20 країн для обговорення впливу нової України на Європу та світ. Сто молодих лідерів українського студентства, серед яких стипендіати Фонду Віктора Пінчука, також матимуть змогу зустрітися з доповідачами та учасниками форуму.

Серед цьогорічних доповідачів: Жозе Мануел Баррозу, Карл Більдт, Йоханнес Хан, Леонід Кучма, Александр Кваснєвський, Артур Лаффер, Бернар-Анрі Леві, Стенлі МакКрістал, Іван Міклош, Вікторія Нуланд, Карлос Паскуаль, Девід Петреус, Пітер Померанцев, Андерс Фог Расмуссен, Вольфґанґ Шуссель, Радослав Сікорський, Тімоті Снайдер, Хав’єр Солана, Домінік Стросс-Кан, Лоуренс Г. Саммерс, Строуб Телбот, Вайра Віке-Фрейберга та Ламберто Заньєр.

Окрім Президента, Україну представлятимуть: Арсеній Яценюк, Прем’єр-міністр України, Айварас Абромавичус; Міністр економічного розвитку й торгівлі України; Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України; Наталія Яресько, Міністр фінансів України; Павло Клімкін, Міністр закордонних справ України; Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України; Валерія Гонтарева, Голова Національного банку України; Михаїл Саакашвілі, голова Одеської обласної державної адміністрації; Давід Сакварелідзе, заступник Генерального прокурора України; Дмитро Шимків, заступник Глави Адміністрації Президента України; Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України; Віталій Кличко, міський голова Києва, та інші.

Модераторами 12-ої Щорічної зустрічі YES стануть Гідеон Рахман, головний колумніст міжнародного відділу The Financial Times, та Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk на BBC. Учасники форуму прибудуть до Києва 10 вересня. Цього дня відбудеться прийом з нагоди відкриття заходу та дискусія на тему “Чого Україна очікує від Європи, а Європа від України”. Офіційне місце проведення Форуму YES – Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал».

Онлайн-трансляція 12-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії буде організована на сайті yes-ukraine.org, а також на веб-сайтах медіа-партнерів заходу англійською та українськими мовами.

Офіційний Twitter 12-ої Щорічної зустрічі YES – @yes_ukraine. Учасники та зацікавлені особи можуть використовувати хештег #YESUkraine2015.

Спеціальний партнер 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ДТЕК

Партнери 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ARAWAK ENERGY
АЛЬФА-БАНК (УКРАЇНА)
ГРУППА DCH
МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ”

Медіа-партнери 12-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії:
ICTV
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА
НОВОЕ ВРЕМЯ СТРАНЫ (NV)
РАДІО ЕРА
THE KYIV POST

Довідкова інформація:

ОРГАНІЗАТОР:  Ялтинська Європейська Стратегія (YES)

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – це міжнародна мережа, яка поширює ідею справедливої, демократичної та заможної України, сприяє змінам в країні та підтримує вступ країни до ЄС у майбутньому. З цією метою YES, заснована українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком у 2004 р., збирає провідних політиків, бізнесменів та лідерів громадської думки для обговорення глобальних викликів та місця України у світі, а також розробки рекомендацій щодо подальших дій.

Керує YES міжнародна Наглядова Рада, до якої входять Александр Кваснєвський (голова), Пет Кокс, Маріо Давід, Стефан Фукс, Віктор Пінчук, Олександр Рар, Жан-П’єр Сальт’єль, Марек Сівец та Хав’єр Солана.

З 2004 року YES організувала ряд міжнародних зустрічей та заходів високого рівня в Україні та ЄС. Щорічна зустріч, яка проводиться під її егідою, є найважливішим міжнародним форумом України, на якому обговорюються глобальні виклики та майбутнє України в Європі. Учасниками щорічних зустрічей YES були Кофі Аннан, Егемен Багіш, Карл Більдт, Тоні Блер, Річард Бренсон, Віктор Черномирдін, Білл Клінтон, Хіларі Клінтон, Аркадій Дворкович, Реджеп Таїп Ердоган, Найал Фергюсон, Йошка Фішер, Ґєрман Ґрєф, Даля Грібаускайте, Волтер Айзексон, Броніслав Коморовський, Мартін Шульц, Андрій Костін, Олександр Кваснєвський, Паскаль Ламі, Джін Лікван, Девід Петреус, Петро Порошенко, Кондоліза Райс, Нурель Рубіні, Радослав Сікорський, Шимон Перес, Валдіс Домбровскіс, Хав’єр Солана, Домінік Стросс-Кан, Герхардт Шрьодер, Лоуренс Г. Саммерс, Строуб Телбот, Шаші Тарур, Юлія Тимошенко, Джеймс Вулфенсон, Арсеній Яценюк, Мухаммад Юнус, Віктор Ющенко, Роберт Зеллік і Віктор Зубков. У конференціях, які проводились у Києві та Брюсселі, та заходах для молодих лідерів брали участь Жозе Мануел Баррозу, європейські комісари Штефан Фюле, Пітер Мандельсон, Оллі Рен, Меглена Кунєва, Янез Поточнік та інші.

Більше інформації на сайті: yes-ukraine.org

СПІВОРГАНІЗАТОР: Фонд Віктора Пінчука

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна неполітична благодійна організація, що базується в Україні. Фонд був створений у 2006 р. бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Його метою є надання новим поколінням можливості змінити країну та світ. Проекти, які реалізуються фондом, є довгостроковими інвестиціями в перетворення Україні та її інтеграцію зі світом.

До таких проектів належать:

  • Найбільша в Україні програма приватних стипендій “Завтра.UA” (з 2007 р. видано понад 2 000 грантів);
  • Програма стипендій “Всесвітні студії” для українських студентів, які навчаються за кордоном (з 2009 р. видано 100 грантів);
  • Центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre (понад 2,5 млн відвідувачів з 2006 р.);
  • Мережа неонатальних центрів “Колиски надії” (з 2006 р. врятовано 28 580 дітей у 32 центрах);
  • Український ланч у Давосі (з 2005 р.) і Круглий стіл з питань благодійності у Давосі (з 2008 р.), які організуються щорічно з нагоди Всесвітнього економічного форуму;
  • У 2014 р. Віктор та Олена Пінчуки заснували проект “Медсанбат” для тренування лікарів і медичного персоналу української армії. У партнерстві з міністерствами закордонних справ та безпеки Німеччини надавалася допомога у лікуванні людей, поранених на Майдані.

Серед інших проектів, які підтримує фонд, є онлайн-платформа “Українська біржа благодійності”, спрямована на розвиток громадянської філантропії в країні. Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського форуму грантодавців, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона, Інститутом Брукінгза, Інститутом міжнародної економіки Петерсона, Центром миру Шимона Переса, Фондом віри Тоні Блера та іншими неурядовими організаціями.

Більше інформації на сайті: pinchukfund.org

You may also like

Leave a reply