Перше засідання Українсько-Саудівської Робочої групи щодо цього питання відбулося 20 січня 2021.

Українську сторону представляє заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, Саудівську – представник Державної інвестиційної компанії “Salic” Вільям Інгланд.

В рамках Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Саудівська Аравія щодо інвестиційного співробітництва в аграрній сфері (2017 р.), виконання домовленостей, досягнутих за результатами онлайн зустрічі співголів Українсько-Саудівської СМК Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Міністром довкілля, водних ресурсів та сільського господарства КСА Абдурохманом бін Абдумохсеном Аль-Фадлі (листопад 2020 р.) було прийнято рішення створити робочу групу.

Мета діяльності – вироблення алгоритмів, які сприятимуть розширенню присутності української сільськогосподарської продукції на ринку КСА, залученню інвестицій КСА у розвиток сільського господарства України, використанню логістичних потужностей КСА для просування української продукції на ринки інших держав регіону (країни Арабської затоки, країни MENA).

$ 410,9 млн (↑ 11%) – експорт української сільськогосподарської продукції до КСА у січні – листопаді 2020. Зерновi культури, м’ясо та їстівні субпродукти, жири та олії, молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед.

За матеріалами прес-служби Мінекономіки

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *