Платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики Ringostat закінчила тестування AI, вбудованого в віртуальну АТС, та стала першою українською телефонією зі штучним інтелектом. Українські компанії можуть спробувати оновлений продукт на власних проєктах, безкоштовно проаналізувавши 100-200 розмов з клієнтами.

Ringostat анонсував вихід штучного інтелекту для дзвінків у квітні 2023 року. За задумом платформи, продукт має заощадити час бізнесів на оцінку роботи працівників. Зараз ШІ вже повноцінно інтегровано в інтерфейс — у звітах можна побачити дані за кожною розмовою.

Олександр Максименюк CVO і засновник Ringosta

«Відділ продажів Ringostat першим протестував можливості ШІ. Раніше наші керівники та куратори витрачали в середньому пів години на аналіз розмови, що тривала 7-13 хвилин. Окрім безпосереднього прослуховування, треба було дати рекомендації співробітнику, як покращити роботу. Зараз нам в цьому всьому допомагає ШІ».

Бізнес зазвичай обробляє щонайменше десятки дзвінків на день, і незрозуміло, які з них потребують втручання керівника. Тому доводиться слухати діалоги вибірково, і так можна пропустити виклики, що потребують уваги та опрацювання помилок.

За допомогою ШІ є можливість помітити саме ті дзвінки, які варті уваги керівника.

З квітня і дотепер штучний інтелект проаналізував для одного тільки Ringostat більш як 8240 дзвінків, сумарною тривалістю понад 510 годин. Це понад 70 робочих днів керівника — якщо вважати, що у цей час він тільки слухав би дзвінки. Якщо ж додати час на відповідне доопрацювання, вийшло б більше за 140 годин.

В Ringostat прагнуть, аби українські компанії могли оптимізувати свої процеси та пришвидшувати роботу над дзвінками. Для цього розробники надають можливість бізнесу протестувати ШІ, зареєструвавшись на платформі. Для кожної компанії Ringostat виділяє 1000 безкоштовних хвилин, що еквівалентні 100-200 розмовам, в залежності від їх тривалості.

Продукт можна використовувати не тільки для відділів продажів. Техпідтримці він надасть дані, як покращити якість обслуговування, а маркетингу дозволить зрозуміти, як клієнти сприймають рекламу та що варто додати в об’яви чи на сайт.

Як анонсували раніше, ШІ розшифровує діалоги у текст, перекладає діалог з мови комунікації на мову, зрозумілу користувачу, аналізує, фіксує настрій розмови та співрозмовників і надає поради щодо подальших кроків.

Ringostat — це частина Netpeak Group, платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. У портфоліо клієнтів Ringostat понад 1300 компаній, серед яких Peugeot, Bosch, Mercedes-Benz, OLX. 120 топових digital агенцій є партнерами Ringostat і використовують його в роботі щодня.

You may also like

Comments are closed.