Українські діти, які користуються банківськими картками Юніора, найчастіше віддають перевагу покупкам через POS-термінали й більше купують офлайн, чим через інтернет.

За даними статистики ПриватБанку, наші діти зазвичай розраховуються картками в продуктових магазинах та супермаркетах (53% від загальної кількості оплат), кафе (18%) та оплачують безготівкою проїзд у міському транспорті (16%). Через інтернет власники Карток Юніора найчастіше оплачують мобільний зв’язок, відправляють перекази з картки на картку та купують різноманітні ігри чи розваги.

На сьогодні платіжними картками ПриватБанку активно користуються більше ніж 750 тисяч дітей віком від 6 до 17 років. Всі користувачі Картки Юніора мають повноцінний “дорослий” мобільний банкінг у Приват24 з можливістю зручного контролю за витратами з боку батьків.

Отримату власну Картку Юніора може будь яка дитина у відділенні ПриватБанку. Причому якщо дітям від 6 до 14 років для цього ще необхідно прийти з батьками, то українці яким вже виповнилося 14 років можуть відкрити собі банківську картку самостійно, як це зробити – більше інформації на сторінці https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-juniora.

You may also like

Comments are closed.