Предствників бізнесу та профільних об’єднань запрошують прокоментувати актуальні вимоги підприємницької спільноти до влади, що викладені в новій версії проекту резолюції Національної конференції Розвиток і державна підтримка підприємництва: реальний стан, політичні декларації та законодавче забезпечення, що відбулася 14-15 травня в Києві.

Організатором заходу виступив проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”.

Представники об’єднань підприємців зокрема наполягають на відновленні парламентських слухань з питань підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу вже у вересні 2015 року. Востаннє цей інструмент публічного обговорення був застосований в парламенті понад 10 років тому.

Необхідно також провести широке громадське обговорення та здійснити комплексну дерегуляцію господарської діяльності за принципом “гільйотини”, забезпечити доступність фінансових ресурсів, якій може бути спрямовано на розвиток бізнесу, йдеться в резолюції.

ЗАВАНТАЖИТИ ОНОВЛЕНУ ВЕРСІЮ ПРОЕКТУ РЕЗОЛЮЦІЇ

Від сьогодні розпочато збір доповнень та альтернативних редакцій положень для включення до оновленої версії проекту резолюції Національної конференції МСБ, який триватиме до 29 травня 2015 року. Свої вимоги, викладені в резолюції, учасники конференції адресують Кабінету Міністрів та Верховній Раді України.

Будь ласка, для офіційного включення ваших пропозицій до проекту резолюції залишайте Ваш коментар 

You may also like

Leave a reply