фото 1-3Сьогодні в Києві стартувала національна конференція “Розвиток і державна підтримка підприємництва: реальний стан, політичні декларації та законодавче забезпечення”. Організатором заходу виступає проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”. Захід триватиме 14-15 травня у конгрес-холі готелю «Космополітъ» (ТРЦ «Більшовик», пов. 5).

Конференція має на меті обговорення реального стану та основних тенденцій розвитку малого і середнього підприємництва в Україні.

Зокрема увагу буде зосереджено на проблемі відкритості й достовірності даних для відстеження стану ситуації з малим і середнім бізнесом. Серед інших тематичних блоків, що пропонуються для обговорення під час заходу, — діяльність уряду і парламенту в напрямі підтримки сектору МСП, міжнародний досвід ефективної політики розвитку підприємництва.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

фото 3Зі вступним словом виступили Джед Бартон, Директор регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі, Молдові та Кіпрі та Наталія Баландіна, Директор Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (СІРЕ-Україна).

Серед запрошених спікерів: Міхеїл Саакашвілі, Радник Президента України, Голова Дорадчої міжнародної ради реформ, Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (27 лютого – 2 вересня 2014 року), Віктор Галасюк, народний депутат України. 

фото 2-3Попередню реєстрацію пройшли більше 260 учасників, серед яких лідери асоціацій підприємців, представники малого і середнього бізнесу, міжнародні та вітчизняні експерти з питань економічної політики та розвитку підприємництва, громадські діячі та журналісти профільної тематики.

За результатами конференції буде ухвалено резолюцію, яка відображатиме перелік невідкладних заходів, які повинні вжити уряд та парламент для зниження адміністративного навантаження на сектор МСП та загальне покращення бізнес-клімату в Україні.

“Дякуємо бізнесу та громадським організаціям за подані пропозиції до Резолюції національної конференції через форму на веб-сайті Національної платформи МСБ. Усі ваші пропозиції були розглянуті оргкомітетом, систематизовані та обов’язково знайдуть відображення у кінцевій версії документу”, – коментує технічний радник Проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» Любомир Чорній.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID та сторінці у Facebook.

Джерело: http://msb.enarod.org/

 


 

You may also like

Leave a reply