Команда ГО “Смарт освіта” разом із сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз створили веб-сайт для ресурсної допомоги батькам та педагогам. Традиційно, команда Activemedia виступила технологічним партнером проекту

Нова сторінка називається “Ресурс педагога” та розміщена у вільному доступі на сайті НУШ. Ця сторінка буде помічною для всіх дорослих, які мають дітей допідліткового віку або працюють із ними. На ній розміщені Ресурсна скриня й методичний посібник.

Ідея створення цих матеріалів народилася ще у 2017 році, коли ГО “Смарт освіта” разом із сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз розпочали проводити ресурсні зустрічі для вчителів. Наповнений енергією вчитель здатний впоратися з навіть дуже сильним стресом та учнями зі складною поведінкою. Педагог із потужним емоційним інтелектом та ґрунтовними психологічними компетентностями може стати справжнім провідником не тільки у світ знань, а і у світ дорослішання для українських школярів.

Ще тоді разом зі Світланою ми намріяли створити таку собі ресурсну скриню для педагога, яка б допомагала йому чи їй у роботі в школі. А саме – допомагала розвивати емоційну стійкість у дітей. Усі матеріали в ній створені для того, щоби зробити дітей стійкими до стресу та напруження, емоційно компетентними, усвідомленими і щасливими, – розповідає керівниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш. – Скарби у цій скрині – саме для того, щоби допомогти вам: батькам, педагогам, психологам у роботі з дітьми. Щоби ви могли ними скористатися за потреби”.

Ресурсна скриня – це добірка вправ та інструментів, які допоможуть дорослим навчити дітей емоційної стійкості, співпереживання і стресостійкості. Також у ній є інструменти для запобігання булінгу в школі, які можуть допомогти дітям боротися зі злістю та відчувати увагу до себе. Вміст ресурсної скрині можна побачити на відео:

Це скарбничка інструментів для роботи вихователів дитячих садків, учителів молодшої школи й батьків для ознайомлення дитини з емоціями. Тут зібрані як авторські, так і відомі, використовувані у світі та адаптовані під нашу аудиторію і потреби практики.

У скрині є багато практик, які допоможуть дитині навчитися розрізняти емоції, називати їх і оволодіти різними стратегіями, як дати їм безпечну форму. Ми ж пам’ятаємо, що всі емоції важливі, а поведінку ми можемо вибирати.

Також у скрині є те, що можна використовувати як наочний посібник у групі та класі для створення атмосфери близькості й безпеки,” – говорить Світлана Ройз.

У методичному посібнику Світлана Ройз дає відповіді на запитання педагогів та батьків про навчання й виховання дітей. Він буде поступово оновлюватися, бо запитання надходять і далі.

Розділ створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проєкту “Посилення психологічних навичок педагогів та формування стійкості й ресурсності освітян в умовах дистанційного навчання і пандемії СOVID-19”.

Компанія Activemedia виконала всі роботи з технічної реалізації веб-сайту“Ресурсна скриня“.

Компанія Activemedia є розробником і з 2017 року здійснює всі роботи з технічного супроводу інформаційного порталу “Нова українська школа

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply