Верховна Рада прийняла Закон (законопроект № 0242), яким ратифіковано Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою, укладену 22 вересня 2023 р. у м. Оттава.

Кабінету Міністрів України доручено забезпечити повідомлення Канадської Сторони про неможливість виконання Україною зобов’язань за цією Угодою на тимчасово окупованій російською федерацією території України до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України, відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного державного кордону України, повного контролю України за державним кордоном України та відновлення конституційного ладу на відповідних територіях.

«Реалізація Закону сприятиме подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринків товарів Канади, відкриє можливості для українського бізнесу у напрямі розширення ринків збуту, розвитку й модернізації власного виробництва», – йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.