У містечку Баришівка на Київщині запрацював оновлений Молодіжний центр Fun Hub. 11 березня попереднє приміщення центру вщент зруйнувала російська ракета. Тоді частина Баришівської громади була окупована, а саме містечко регулярно обстрілювали. Після деокупації області активісти взялися відновлювати Fun Hub – 4 листопада він повноцінно запрацював.

“Ракета в приміщення нашого центру прилетіла вночі. Вранці стало відомо про руїни на місці Fun Hub. Однак, одразу з моментом усвідомлення руйнування центру зародилася думка про його відновлення. Долучилося багато молоді: хтось фарбував стіни, хтось прокачав свої навички в шпаклюванні й декоруванні простору. Потім разом малювали карту України, довкола якої кожен зміг написати, з чим у нього асоціюється наша держава. У когось було “мир”, “слово”, “дух”, “боротьба”. Але в усіх – Перемога. Для Баришівки маленькою перемогою стало відкриття Fun Hub, бо ракетою можна знищити тільки приміщення, але не ідею”, – розповів Ігор Нечитайло, один зі співзасновників Молодіжної ради Баришівки та співініціатор відновлення Fun Hub.

Молодіжний центр уперше з’явився у Баришівці торік. Місцеві активісти виграли грант від благодійного фонду “МХП – Громаді”, на кошти якого закупили техніку, меблі, проєктор, ігри, інший необхідний для діяльності центру реквізит. Уже восени там почали проводити зустрічі й тренінги для молоді: з протидії булінгу, розвитку творчості, кінопокази, зустрічі з представниками різних професій тощо. 

2022 року благодійний фонд долучився до відновлення Fun Hub. Спільно з активістами команда фонду подала заявку на грантовий конкурс до Українсько-данського молодіжного дому й отримала фінансування. За залучені кошти в новому приміщенні вдалося зробити ремонт, закупити нові меблі й техніку.

“Ми надзвичайно раді, що наші проєкти продовжують жити попри все. Це демонструє, що наша робота – помічати та допомагати подібним ініціативам у громадах – має надзвичайно важливе значення. У відновленому Fun Hub молодь розвиватиметься, навчатиметься, а з часом творитиме вже власну справу й врешті працюватиме на благо всієї громади. Інвестиція в молодь – це інвестиція в майбутнє, а отже в Перемогу України”, – коментує Павло Мороз, директор Департаменту корпоративної соціальної відповідальності компанії МХП.

У відновленому приміщенні молодь вже влаштувала перший івент – благодійний аукціон картин місцевих художників. Усі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.