Відсьогодні одесити мають можливість придбати онлайн проїзні квитки на міський транспорт для школярів та студентів. ПриватБанк та КП «Одесміськелектротранс» запустили продаж пільгових проїзних квитків через QR-код у комунальному транспорті Одеси.

Як повідомив Олексій Цимбалюк, керівник Південного макрорегіонального управління ПриватБанку, такі проїзні квитки дійсні протягом календарного місяця і придбати їх можна скануючи QR-код, розміщений у всіх видах міського транспорту.

Відтак одесити можуть оплатити разовий квиток чи обрати придбання пільгового проїзного навіть під час поїздки, скориставшись Приват24 і власним смартфоном. Пільгові проїзні дійсні лише при пред’явленні студентського чи учнівського квитка.

При скануванні QR, в меню “Міський транспорт” у вкладці “Проїзні”, відкрита можливість вибору та оплати необхідного проїзного: можна обрати за видом транспорту, періодом користування та видом квитка. Учнівський проїзний на трамвай чи тролейбус коштуватиме 60 грн, на трамвай і тролейбус – 80 грн, студенти купуватимуть пільгові проїзні на трамвай чи тролейбус за 120 грн та на обидва види транспорту – 170 грн.

Нагадаємо,  що у вересні цього року ПриватБанк та КП «Одесміськелектротранс» впровадили в Одесі продаж цифрових проїзних квитків на комунальний транспорт терміном на 7, 10, 15 або 90 діб.

You may also like

Comments are closed.