Провідне британське економічне видання Euromoney визнало ПриватБанк найкращим українським банком для малого та середнього бізнесу в рамках щорічного рейтингу “Awards for Excellence 2023”.  

Як відзначили експерти Euromoney, малий та середній бізнес в України зазнав найбільших фінансових втрат внаслідок війни з Росією. Відповідно, ПриватБанк не зупиняв ні на мить їх підтримку кредитами – з весни 2022 року по теперішній час портфель кредитів підприємцям та МСБ збільшився удвічі, банк не зупиняв фінансову підтримку виробництва, транспорту, торгівлі та інших критичних секторів економіки.

За даними Euromoney, впровадження у 2023 році ПриватБанком нових послуг та технологій для більше ніж 700-тисячної бази активних клієнтів малого та середнього бізнесу дозволили банку ефективніше обслуговувати поточні рахунки, надавати кредити та надавати послуги для ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Програма Euromoney “Awards for Excellence” визначає найкращі банки на глобальних, регіональних та місцевих ринках, які досягли визначних успіхів у розвитку основних банківських операцій за останні 12 місяців.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.