Попри постійний вогневий терор деокупованих територій Хесонщини, життя повертається до звільнених міст та селищ. 30 січня ПриватБанк відновив роботу відділення у Великій Олександрівці, яке майже 7 місяців перебувало під російською окупацією, а нині потерпає від постійних обстрілів рашистів. У відділенні можна зняти готівку в банкоматі та скористатися послугами термінала самообслуговування.

За словами Олексія Цимбалюка, директора Південного макрорегіонального управління ПриватБанку, основним завданням банку на звільнених територіях є надання доступу до всіх банківських послуг кожному, забезпечення отримання соціальних, пенсійних та інших виплат, проведення безготівкових розрахунків, надання фінансової допомоги бізнесу для відновлення та відбудови. Життя повертається, і ми сприяємо тому.

Загалом ПриватБанк відновив повноцінну роботу 38 своїх базових відділень у містах та селищах на деокупованих ЗСУ територіях України. Детальну інформацію як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням – https://privatbank.ua/help.

You may also like

Comments are closed.