ПриватБанк відновив роботу відділення, що 2 місяці не працювало через руйнацію внаслідок ворожих обстрілів. Оновлене та відремонтоване відділення запрацювало за адресою просп. Соборний, 151.

“6 жовтня в 5:30 ранку жителі Запоріжжя прокинулися від гучних вибухів. Прибувши на місце трагедії ми побачили, що один відсік будинку був знесений з лиця землі та відділення частково зруйновано,згадує керівник відділення Алла Рулевська. – Майже 2 місяці очікування і ми отримали заповітний дозвіл від місцевої влади і відразу ж приступили до відновлення приміщення. Бажання було таке велике, що за два дні були проведені ремонтні та клінінгові роботи.” 

Відділення надає повний спектр послуг касового обслуговування, працює банкомат і термінал самообслуговування, а команда фахівців радо проконсультує та надасть необхідну допомогу кожному клієнту. 

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Comments are closed.