ПриватБанк продовжує відновлення мережі відділень на деокупованих та найбільш постраждалих від військової агресії регіонах. Сьогодні відчинило свої двері нове відділення банку у Ірпені за адресою вулиця Університетська 3/1.

“Це вже друге відділення, що запрацювало у Ірпені. Попередня ж локація була практично знищена у ході бойових дій, – говорить керівник дирекції з управління регіональною мережею Андрій Козловський. – Я щиро хочу подякувати своїм колегам, що невтомно працювали над можливістю відкриття оновленого, сучасного відділення. Попри всі складнощі сьогодення наша команда з адміністративного забезпечення та спеціалісти регіональної мережі продовжують тримати фінансовий фронт. Беремо і робимо!”

На сьогодні ПриватБанк відновив повноцінну роботу майже 30 своїх базових відділень у містах та селищах на деокупованих ЗСУ територіях північних та східних регіонів України.  

Детальну інформацію, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням – https://privatbank.ua/help

You may also like

Comments are closed.