Клієнти ПриватБанку можуть отримати допомогу від міжнародних гуманітарних організацій в режимі 24/7 через Приват24, службу клієнтської підтримки 3700 та мережу терміналів самообслуговування. Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, через ПриватБанк українці вже отримали допомогу на суму  понад 15 млрд грн. Переважну більшість переказів з допомогою було отримано на картку ПриватБанку у Приват24. 

“Зараз в умовах оптимізації енергоспоживання в усіх регіонах України та частих повітряних тривог візит до банківського відділення для отримання переказу вимагає багато часу та не є безпечним, – відзначив Дмитро Мусієнко. – Задля безпеки клієнтів ми радимо отримувати перекази через Приват24 – виплата переказів грошової допомоги від міжнародних організацій здійснюються автоматично на картку”. 

Нагадуємо, що в ПриватБанку можна отримати допомогу майже від усіх міжнародних організацій, що її надають.  Якщо ви отримали sms з MTCN-кодом Western Union від міжнародних організацій (ВПП ООН, УВКБ ООН, UNICEF), то переказ можна отримати через: Приват24 (мобільний додаток або сайт), 3700 або Чат-онлайн, банкомат чи термінал самообслуговування банку. 

Отримати грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney від УВКБ ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ), Підрозділу Міжнародної Федерації HANDICAP та інших можна у відділенні Приватбанку, зателефонувавши на підтримку 3700 або звернувшись у Приват24 на “Допомогу чат – онлайн”. 

Детальна інструкція з отримання переказів онлайн – на відео.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.