ПриватБанк та платіжна система Visa розпочали спільну програму “Кешбек вам та українській лікарні за міжнародні перекази з Visa”, метою якої є підтримка українських шпиталей. З 10 листопада кожен українець, що отримує чи відправляє грошовий переказ з картки Visa, має можливість долучитись до допомоги українським медичним закладам. 

За кожний міжнародний переказ із карткою Visa від ПриватБанку, організатори  перерахують власні 10 грн для програми «Допомога шпиталям та медзакладам України», а клієнти зможуть отримати кешбек у сумі 500 грн, 1000 грн, чи головний приз – сертифікат номіналом у 15 000 грн для найактивнішого учасника за підсумками акції.

Щоб стати учасником акції необхідно зареєструватись на офіційній сторінці https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_vam_ta_ukrayinskiy_likarni_za_perekazy_z_Visa, отримати чи надіслати міжнародний переказ з карткою Visa ПриватБанку на суму від 2000 грн та зробити з будь-якої картки Visa ПриватБанку щонайменше дві транзакції на загальну суму 200 грн. 

You may also like

Comments are closed.